Antreman sonrası ereksiyon normal mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Muhammedali61 tarafından 15 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Muhammedali61

Muhammedali61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Abiler ağırlık antremanlarımdan sonra bi ereksiyon hali alıyor beni sormayın gitsin taş gibi oluyor soğuk suya falan sokuyorum normale dönsün diye bu normal mi antremanda insan yorulur ki yaptığım antrenmanlarda ağır oluyor genelde böyle bir şey normal mi ya da antremanla alakalı bir durum mu çünkü antreman olmayan günlerde normal

2. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Antrenman da testesteron üst duzeye çıkıyor. Ve antrenman bittiginde bu nedenle cinsel dürtülerin oluşuyor. Yanlis anlama durumu aciklamak için orneklendiriyorum evliysen eve gittiğinde çocuk falanda yoksa musaitlik varsa yani canin cinsel iliskiyi cok ister veya sevgilin vardir antrenmandan hemen sonra ayni seyi istersin.ama yapma antrenman dan hemen sonra yapma yani en azindan yemeğini ye önce biraz dinlen en az 2 saat geçmiş olsun illa birsey yapacan yaparsın. Bu dediğim mastürbasyon icinde geçerli. Özelikle bacak gününden sonra benim felaket oluyor istegim.

3. Muhammedali61

Muhammedali61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Valla bu spor bende bir libido artışı yaptı ki sorma gitsin dostum felaket oldum evlide değilim kesip atıcam hahah

Sayfayı Paylaş