Antreman Sonrası Basit Şeker

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BURAGBA tarafından 15 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar antreman sonrası basit şeker alınmalı mı ? nette o kadar araştırdım konuyu 2 ye ayrılmış durumda resmen sporcular kimi gereksiz diyor kimi gerekli diyor ağır antreman sonrasında youtubeda takip ettiğim savaş cebeci de gereksiz diyenlerden biri hatta antreman sonrası basit şeker alımının yararlı değil zararlı olduğunu anlatmıştı bir videosunda zararı da şeker hastalığı olma ihtimaliymiş onun yerine glisemik indeksi düşük karbonhidrat almak daha iyi ve daha sağlıklı olurmuş yulaf ezmesi bulgur vs. gibi şimdi ben şuan evde çalışıyorum o kadar ağırda çalışmıyorum bir 300 mekik çekiyorum o uzun sürüyor sadece önceleri antreman sonrası muz elma üzüm gibi şeyler tüketirdim artık bulgur-yulaf ezmesi- eti form mısır patlaklarından tüketmeye başladım fakat hala bu durum konusunda soru işaretlerim var videolarını takip ettiğim youtubeda başka biri daha vardı abdulsamet diye o da gereksiz olduğunu savunanlardan biri antreman sonrası sadece lor shake içiyor içine birşey ilave etmeden sade bir şekilde içiyor siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

2. kaansahin

kaansahin Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yolunda
    Yer:
    Ankara
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link : Türkçeye çevrilmiş makaleler bölümümüzde mevcut.
    Arama Kelimeleri : antrenman sonrası basit şeker , basit şeker , antrenman sonrası

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş