Antreman Sonrası Ağrılar Ve Azaltma Yolları.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve scorpi tarafından 13 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. scorpi

scorpi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar..
    antreman gününden sonraki yataktan kaltıgımızda başlayıp bütün gün devam eden ağrıları
    en aza indirgemek için neler yapıyorsunuz..
    antreman sonrası hafif tempolu 5 dk lık bir koşu ve yapıyorum o iyi geliyor.
    birde dün gazetede okudugum kadarıyla antremandan 30 dk evel içilen bir fincan kahve de iyi geliyormuş..
    başka neler uygulayabilirz..

ayrıca hidromasajlı güzel sıcak bir jakuzi nasıl etkiler .. agrı dışında jakuzinin kasları normalde kat kat dinlendirdigini duymuştum bu da kas gelişimimizi etkilermi?

2. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ne kadar süredir bu sporu yapıyorsun örneğin ben ilk başlarda antremandan sonra uyuyacak gibi olurdum çok yorulurdum ama artık ilk başladığımdan kat kat falza ağırlıklar kaldırmama rağmen o kadar yorulmuyorum çok rahat ders bile çalışabiliyorum

3. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Günü geliyor 45 dakika ağır idmandan sonra gidip 4 saatlik thaibox antremani yapiyorum.

Eğer yeni başladıysan bi sure sonra azalir iyice hissetmezsin. Birde su var o ağrılar şahsen bana ciddi bir haz veriyor ama yazıkki artik kolay kolay ağrımıyor biyerim ne kadar çalışırsam çalışayım.

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Ben soğuk suyu tercih ediyorum baş bölgesi hariç diğer tüm bölgelere soğuk su gezdiriyorum

çok ağır bacak çalışmalarından sonrayaklaşık 10-20 dakika bacaklara soğuk su tutuyorum ağrı falan olmuyor ayrıca lavanta yağıda çok iyi geliyor zaten kas gevşetici ilaçların içindede lavanta yağı vardır

Salash bunu beğendi.
  5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    soguk su en iyi bilinen tedavi yontemıdır.resmen vucuda masaj yapar.birde uygulanan streachıng hareketlerı ile bu agrılarda buyuk oranda azalmalar olacaktır.

Salash bunu beğendi.
  6. kralmert1997

kralmert1997 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Kas ağrısı o antremanın işe yaradığına işarettir diye biliyorum bende de çok oluyor.

Sayfayı Paylaş