Antreman sonrası 2-3gün süren ağrılar?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kujokujo1 tarafından 4 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kujokujo1

kujokujo1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhabalar arkadaşlae özellikle gögüs bölgemde pazartesi çalıştıktan sonra çarşambaya kadar ağrı oluyor perşembe çok ince kalıyor artık 4.ayım biticek sporda bu üzün süreli ağrılara ne deniliyor recoverymiydi yoksa başka bir adımı vardı? sanrım böyle bir dönem oluşuyormuş bununla bilgisi olan aydınlatabilirmi ağrıdan şikayetçi değilim tek sorunum bu ağrılar geliştiği içinmi yoksa antremanda fazla zorlanmadan dolayı eksi yöndemi bu beni dedirgin ediyor beslenmeme son derece dikkat ediyorum hergün makrolarımı hesaplar bulk için gerekeni vücuduma alırım bu ağrılar içinde antremandaki performansım içim suplement takviyesine başlamayı düşünüyorum whey protein,bcaa,creatine sizler ne dersiniz performansım ağrılarım gelişimim olsun bunlar yeterli olurmu glutamine gerek duymadım bcaa ve wheyden günlük 6gr gelicek şekilde ayarladım gainerada gerek duymadım mezemorf vücut tipindeyim günlük kalorimi karşılıyorum besinlerimle %12 yağ oranım var arttırmak istemiyorum.?

Sayfayı Paylaş