antreman programim 5.ay ekto

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve oğuzhan1909 tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaslar merhaba 4.ayim bitti bu sporda hatta 4.5 ay diyebilirim .ilk ay isinma programindan sonra 3 aydir ayni programi uyguluyorum verim aldim diyebilirim fakat bi gunde 3 bolge giriyordum hepsine 3 hareket artik yoruluyorum ve eksik bolgelerime yogunluk veremiyorum.hocamdan programimi degistirmek istedigimde 3x10 du hemen daha bakmadan 4x8 yap dedi sonda piramit yap dedi simdide yine degistirmek istedim cunku rutine bagladim ve ayni hareketler artik sikilmaya baslsdim suan verdigi programda masadan aldi hazir birine yazdigi programi verdi suan arafta kaldim uygulamaliyim bu programim fazlalari eksikleri nelerdir hic icime sinmedi yorumlarinizi alabilirmiyim.
    Yasim 20 boy 1.71 kilo 64 olculerim :
    Kol :32.5
    Gogus :98
    Omuz:114
    Bildigim bunlar bi kac foto atayim ayrica ektomorfum vucut tipime ve olculerime gore eksiklerime gore duzenlenmis program degil bence sizinde yorumlarinizi merak ediyorm.ben cok hareket buldum burdanda devamli forumu takip ettigim icin icime sinmedi. 4 gun antreman yapiyorum 4 gune ayri programlar simdiden tesekkurler ilgilenen arkadaslara

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      48,2 KB
      Görüntüleme:
      286
    • image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      90,4 KB
      Görüntüleme:
      339
    • image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      90,4 KB
      Görüntüleme:
      330
  2. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Hic fikri olan yokmu :/?

3. fatalrhyme95

fatalrhyme95 Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    niğde
    program iyi bence

4. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    bölgesel çalışmaya geçebilirsin bence 4. aydan sonra....programında ilk gözüme çarpan fazla hareket olmasıydı..mesela göğüs için fazla hareket var..ama genel olarak hareket seçimi fena değil..ama aradan ayıklaman lazm azaltıp bölgelere ayır programı

oğuzhan1909 bunu beğendi.
  5. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Benimde gozume o carpti kardesim sonucta ben ektoyum ve hacim amacli calisiyorum bukadar hareket mantiklimi bilmiyorum daha cok hacim hareketlerini yapsam yani 3 -4 hareket girsem yeterli olur diye dusunuyorum burdan ogrendiklerimle tabi . Mesela sirt 5 hareket cok fazla bence . Eski programimida paylasiyim onla kiyas yapabilirsiniz

Sayfayı Paylaş