ANTREMAN PROGRAMI - BESLENME YARDIM

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ultras GALA tarafından 12 Mart 2019 başlatılmıştır.

1. ultras GALA

ultras GALA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim. Kendimden bahsedeyim
    20Yasimdayım Polis Akademisi öğrencisiyim
    4 sene futbol oynadım 8 senedir kayak yapıyorum haricinde sürekli sporla iç içe oldum okul takımları vs şimdi de vücut geliştirme sporuna merak saldım araştırıyorum ediyorum ama yine de bana öncülük edecek birisi olması her zaman iyidir burada sizin deneyim ve bilgilerinizden yararlanıp istediğim fiziğe ulaşmak istiyorum 3 haftadır kendi capımda spora gidiyorum okulda, formumu fotoğraf olarak ekleyeceğim.
    Ama asıl isteğim NOOB GAİNZ olayından maksimum yararlanıp ölçü almak.
    Beslenme konusunda 3 öğün yemek veriyorlar okulda haricinde sadece hazır yiyecek yiyebiliyoruz yemeklerimiz güzel. Sabahları ekstra gong yiyorum ama akşam yemeği 6 da yatmadan önce ne yiyeceğini bilemiyorum cici bebe düşünüyorum ama şekerinden korkuyorum bu konuda da yardımlarınızı bekliyorum.
    Özellikle antreman programı konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Çünkü herkes farklı şeyler söylüyor
    Sabahları 1 spordan sonra 1 ölçek whey kullanma imkanım var (kompleks olması bakımından Hard Line düşünüyorum)
    Şuan 180cm 70kg civarındayım
    Spora haftada 5 gun gitme imkanım var. pazartesi ve perşembe
    Şimdiden teşekkürler

2. ultras GALA

ultras GALA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

Sayfayı Paylaş