ANTREMAN PROGRAMI ACİLL

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Gнσѕт_σƒ_Dαякηєѕѕ tarafından 17 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gнσѕт_σƒ_Dαякηєѕѕ

Gнσѕт_σƒ_Dαякηєѕѕ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben 9 ay dır fitnes le uğraşıyorum yalnız spor salonun verdiği programı uygulamaktayım son 2 aydır kendimde pek değişiklik göremiyorum sizden rica etsem özellikle arka kol ve yan omuz antremanı yazabilirmisiniz ağır bi antreman olsun çalışırken ağırlıklarda neredeyse son ağırlıkla çalışıyorum olmuyor boy 1.82 kilo 75 yaş 19 lütfen yardımcı olun... şimdiden teşkkürler.:(

2. Huseyin24

Huseyin24 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Selam,

Eğer hiç bir gelişme olmadığı sonucundaysan ya uyku ya da beslenmende problem vardır. Bunlarda problem yoksa; egzersizleri uygulama formlarında problem vardır.
    Günlük besin değerlerine uyuyor musun? Bu spor ihtiyacın oranında Protein, Karbonhidrat ve Yağ almadan ayna karşısında hiç bir sonuç sunmaz sana. Bunları netleştir.

3. Gнσѕт_σƒ_Dαякηєѕѕ

Gнσѕт_σƒ_Dαякηєѕѕ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Uyku problemim yok ama gelişmeme durumuna yok azda olsa var gelişme ama bir müddet sonra o program yetersizgeliyor ben full bady programına benzer bi program istiyorum ağır program çalışırken yansın istiyorum. Beslenmedede yağlı yiyecekler hariç gerisini yiyorum genellikle proteinli yiyeceklere ağırlık veriyorum.

Sayfayı Paylaş