antreman programım

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Talha Koç tarafından 16 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Talha Koç

Talha Koç Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba forumda ilk yazışım.Burada antreman programımı ve bilgilerimi paylaşmak istiyorum.Böylece sizin fikirlerinizi almak istiyorum.
    Boy : 1.72
    Kilo : 67
    Kol : 36
    Göğüs : 102
    Programım :
    1.gün : göğüs ( incline bench dumbl 4 *8 , flat bench dumbell 4*8 , decline bench barbell press 4 * 8 , cable crossover 3 * 10 , c.g chest press work 4*8)
    2.gün : bacak ( barbell back squat 4*12 , leg press 3*12 , leg curl 3*12 , leg extension 3*12 , standing calf raise 2*20)
    omuz ( dumbell press 4*8, standing dumbell lateral raise 4*10 , barbell neck press 4*8)
    3.gün : sırt (pull up 4*max , front pulldown 4*8 , seated cable row 4*8 , reverse grip barbell row 4*8 , dumbell row 3*10)
    4.gün : biceps - triceps (süperset şeklinde > standing z-bar curl 4*8 , lying z-bar triceps extension 4*8 - standing dumbell curl 4*8 , lying dumbell triceps extension 4*8 - standing cable curl 4*8 , rope pushdown 4*8)

Günler arasında 1 gün dinlenme yapıyorum.Bu programım yeni spor salonumda hocam tarafından verildi.Sıkıntı biceps ve triceps süperset şeklinde yaparken pumping etkisinden çok parçalanma hissi yaşıyorum ki ben hacim kazanmak istiyorum.Elimde gain bolic 6000 , bcaa powder bulunmakta.Bana daha fazla hacim kazanmam için tavsiyelerinizi merak ediyorum.Ayrıca supplement konusunda da önerilerde bulunursanız sevinirim.Bana yardımcı olmak için başka herhangi bir bilgi lazımsa sormanızı rica ederim.Herkese kolay gelsin , iyi günler.

Sayfayı Paylaş