antreman programım ve beslenmem

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Baydez tarafından 14 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Baydez

Baydez Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar;
    spor salonuna yeni başladım. haftada 3 gün gidiyorum.
    c.tesi :bacak-sırt-karın
    pazar: gogus-önkol -karın
    çarş: omuz-arkakol-karın
    bacak için 3, sırt 4, gögüs 4, önkol 3, omuz 4 , arkakol 3 hareket yapıyorum ayrıca her antreman karın için 3 hareket yapıyorum.
    Setler 3 set 12 tekrar. Ağırlıklarda 10 a gelince zorlanıyorum son 2 tekrarı zor yapıyorum. hafif gelirse kiloyu artırıyorum. hareket formunu bozmamaya çalısıyorum.
    Vucut yag oranım tanita da 18.8 çıktı. Ağırsağlamın sitesindeki hesaplarda da 18.9 çıktı.
    beslenmem:
    Sabahları : 3 yumurta yada 100gram kaşar peyniri yada süt ile karıstırdıgım protein tozu (20 ile 30 gram protein alıyorum)
    Öğlen: çorba pilav tavuk sote (20 ile 30 gram protein alıyorum)
    akşam: pilav tavuk sote salata(30 gram protein alıyorum)
    yatsı: lor peyniri ve yogurt ile yaptıgım ayranımsı içeçek (35 grm protein alıyorum)
    Not: spor yaptığım günler kahvaltıda protein tozu almıyorum spordan sonra su ile protein tozu kullanıyorum.
    Kilom 78-80 arası değişiyor gün içi. 120 gr proteinde alıyorum her gün. Yanlız yediğim pilavda yada tavukta yağ oluyor.
    2 haftadır bu şekilde beslenmem ragmen kilo almadım. zayıflamadımda. Acıkcası benim amacım bir anda değil yavas yavas kilo almak.
    ayda 0.5-1 kilo yağ almadan kas yaparak kilo alsam bana yeter. Tecrübeli arkadaslar bu konuda ne tavsiye eder bana .
    Süreci nasıl ilerletmeliyim?
    Yardımlarınızı bekliyorum iyi günler

2. Akfkl10

Akfkl10 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum haftada 3 gün gidebiliyosan full body yapmak zorundasın bir nevi. Bu şekilde zor. Güzel bir araştırma yap bence.

Sayfayı Paylaş