Antreman Programım Nasıl ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve LegendBody59 tarafından 17 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. LegendBody59

LegendBody59 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba Arkadaşlar Sizce Benim Özelliklerime Göre Bu Antreman Programı Nasıl Arkadaşımla Çalışacağız Yaş 16 Boy 1.79 Kilo 68 Daha Önce 6 7 Ay Spor Yaptım Ara Vereli 7 8 Ay Oldu Tekrar Başlayalı 1 Hafta Oldu 2 Antreman Programı Var Elimizde Sizce Hangisi Önerilerinizi Bekliyorum Daha Çok Boyuma Göre Kilom Az Hacim Yapmam Lazım Ektomorf Vücut Tipliyim Skinny Fata Benziyorum

PAZARTESİ GÖĞÜS BİCEPS
    SALI SIRT TRİCEPS
    ÇARŞAMBA OMUZ KARIN
    PERŞEMBE BACAK BİLEK
    CUMA GOGUS KARIN
    CUMARTESİ BİCEPS TRİCEPS

PAZAR DİNLENME

VEYA

PAZARTESİ GÖĞÜS BİCEPS
    SALI SIRT TRİCEPS

ÇARŞAMBA DİNLENME

PERŞEMBE OMUZ KARIN
    CUMA BACAK BİLEK
    CUMARTESİ BİCEPS KARIN 2 HAREKET CALF ( CALF 1 HAFTA YAPILACAK 1 HAFTA YAPILMAYACAK ( 3 HAREKET BİCEPS YAPIYORUM 4 HAREKET KARIN )

PAZAR DİNLENME

2. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Haftada 6 gün çok ağır gelecektir.Bana kalırsa 5 gün bile fazla.Ben orta seviye bir ektomorfun maksimum 4 gün idman yapmasından yanayım.Tabi bu sporda ilerdedikçe 5 güne 6 güne çıkabilir, ya da istisnaları çıkabilir.Idman detaylarını paylaşman daha iyi yorumlamak için faydalı olacaktır.

3. LegendBody59

LegendBody59 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    PAZARTESİ GÖĞÜS BİCEPS
    SALI SIRT TRİCEPS

ÇARŞAMBA DİNLENME
    PERŞEMBE OMUZ KARIN

CUMA BACAK BİLEK
    CUMARTESİ BİCEPS KARIN 2 HAREKET CALF ( CALF 1 HAFTA YAPILACAK 1 HAFTA YAPILMAYACAK ( 3 HAREKET BİCEPS YAPIYORUM 4 HAREKET KARIN )

PAZAR DİNLENME

BUNU UYGULAYACAĞIM OZAMAN HAFTADA 5 GÜN İDMAN 2 GÜN DİNLENME OLUYOR YANİ NORMAL DİYE DÜŞÜNDÜM.

Sayfayı Paylaş