Antreman Programı (Kişisel)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve CemERV tarafından 23 Mart 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CemERV

CemERV Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba bodyforumtr üyeleri farklı bir konumda kendimi tanıtmıştım sizlerden kişisel özelliklerimi belirterek örnek haftalık program istiyorum
    Yardım ederseniz sevinirim çünkü bilgili kişilerin yorumları benim için çok önemli.Vücut geliştirmeye başlayalı 1.5 ay oldu.
    18 Yaşındayım 62 Kilo sanırım ektomorf vücut tipine sahip biriyim.Vücut geliştirme başlama önceliğim kilo almak.Sporu uzun süre yapıcağım için gelişme konusunda fazla acelem yok , genelde sabırsızımdır ama bu konuda biraz farklı davranıyorum.Biraz yağlanma olucağını tahmin ettiğim bi bulk yapmaya çalışıyorum.Beslenme programımı seviyorum çünkü etkilerini görmeye çoktan başladım.Hacim kazanmaya yönelik bir antreman programı verirseniz beni cidden çok mutlu edersiniz şimdiden teşekkürler. :)

2. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

CemERV bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş