Antreman Programı İstiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Clean tarafından 5 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Bana kilo vermek için kardio programı yazıcak biri varmı acaba şimdiden teşekkür ederim..

2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    yaş ? kilo ? boy ? imkanlar ? ? ? ? ? ?

3. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    boy:1.76
    imkan:evde çalişacağim eve 2 adet 5 er kiloluk dambillarla çalişacğim ama kardio ile daha fazla etkili kilo verildiğini durydum o yüzden program ariyorum yaş boy imkanlar böyle...

4. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Kilonuda versen belki kilolu değilsin sana öyle geliyor.fotoğrafta koyabilirsin

5. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Yok malesef keşke öyle olsam :) 82 kiloyum 2 ay öncesinde 4 ay önce 97 kiloydum 2 ayda 82ye düştüm 2 ay kadarda bu kilodayim bel çevrem 90 göğüsüm 101 vücudum yağli onu yakmak için istiyorum bi bakimada kardio programida

6. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    dumbell ile flexorun hazırladığı ev programını uygulayabilirsin onun dışında ben sana

sabah 1saat koşu antrenman öncesi 30dk ip atlama öneririm ayrıca :

1- Interval training A (aralikli calisma A )
    Techizat: Kosu bandi, eliptik, kurek, ya da kondisyon bisikleti
    Calisma: 5 dakika isinma, 25 dakika 1 yuksek 1 dusuk yogunluk oraninda (ornegin, kosu bandinda bir dakika depari takiben bir dakika yuksek tempoda yuruyus (CN: kullanilan tabir jogging)), 5 dakika soguma

2- Interval training B (aralikli calisma B )
    Techizat: Kosu bandi, eliptik, ya da pistte
    Calisma: 5 dakika isinma, 25 dakika 1 yuksek 2 dusuk yogunluk oraninda (ornegin, kosu bandinda iki dakika depari takiben bir dakika dusuk tempoda yuruyus), 5 dakika soguma

3- Sprints (Deparlar)
    Yer: Acik ya da kapali alan pisti
    Calisma: Isinma olarak 2 tur yuksek tempoda yuruyus (jogging); 4x400 metre deparlar, depar aralarinda dinlenmek icin 2 dakikalik yuruyus (CN: dusuk tempoda), 2 tur yuksek tempoda yuruyus ile soguma

4- Long, Steady-Pace Cardio (Uzun sureli, sabit hizda kardio)
    Techizat: Kosu bandi, eliptik, ya da kondisyon bisikleti
    Calisma: Sizi biraz zorlayacak bir hizda 45-60 dakika arasi kosu. Temponuz sizi terletecek kadar yuksek olmali, fakat konusmanizi engelleyecek kadar yuksek olmamali. (konustugunuzda nefessiz kalmamalisiniz.)

5- Hill Repeats (Tepe/yokus tekrarlari)
    Yer: Ya egimli bir kosu bandinda (yuksekligini ayarlayabileceginiz), ya da acik havada tepede (CN: besiktasta yokus yukari kostugunuzu dusunun, ki pek tavsiye etmem alacaginiz egsozdan oturu)
    Calisma: 10 dakika yuksek tempoda yuruyus isinmak icin. 10 defa 50 metrelik mesafeyi yokus yukari deparlayin ( yokusun dikligi sizin fitness seviyenize bagli), her depar arasi 1 dakika yuruyun (basladiginiz yere donebilirsiniz, eger ayni yokusu cikacaksaniz her seferinde). 10 dakika duz bir zeminde yuksek tempoda yuruyup soguyun.

Clean bunu beğendi.
  7. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Peki teşekkür ederim

8. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Bide sormayi unutmuşum flexor` in evde çalişma programi ile kilo vermem mümkünmdür daha doğrusu vücudumun biraz sikilaşmasi bana vücut geliştirmeden çok kilo verdiren vücudu sikilaştiran bir program lazimda o yüzden

9. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

Sayfayı Paylaş