Antreman günlerini ayarlama sorunu...Yardım lütfen.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve NEBUKADNEZAR tarafından 17 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Merhaba.Bu konuyu açma nedenim şu anda antreman programını günlere oturtamama sorunum.
    Elimden geldigince kilo almaya calısıyorum.Bu dönemde antremana 5 gün gidiyorum.
    Antreman günlerini ayarlayacagım ama tam olarak ayarlayamadım.Gögüs bölgem biraz geri oldugu icin onu haftada 2 kez agır vurmayı hedefliyorum.Sırta da biraz daha az önem verdiğim için sırtı gögüslerin biri ile aynı gün 4 hareket 3set ama orta kg ile calısacagım.Omuzlarım da biraz geride ona tek gün vermeyi düsünüyorum.
    Çalışacağım bölgeler:
    gögüs günü + sırt günü
    gögüs günü 2
    omuz günü
    bacak günü
    ve kol günü olacak(biceps-triceps aynı gün)
    Görüldüğü üzere toplam 5 antreman günü var.Fakat bu antreman günlerini günlere yayamıyorum.
    Omuzdan önce veya sonraki gün gögüs giremem,omuzdan veya gögüsten önceki veya sonraki gün kol giremem.Bundan dolayı da proğramı oluşturamıyorum.Bu ard arda günlerdeki omuz-gögüs veya omuz-kol günleri beni sıkıntıya sokuyor antreman günlerini seçme konusunda.Sizin bu konuda bir fikriniz varsa burada paylaşırsanız çok sevinirim.Teşekkürler.

2. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Bacak, göğüs sırt, omuz, kol, göğüs diyorum. Bunu hafta ici 5 gün çalışıp hafta sonu dinlenegini düşünerek diyorum. Ama öyle kararsız kalmissin ki yorum yapacaklara bile sıkıntı oluyor :)

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    İşte omuzdan sonra kol calıssam omuz presslerde zaten arka kol yoruluyor,ertesi gün yine asıl tricepsi calıstıracan yorulmus tricepsi iice yoracan,bir de sonraki gün gögüs calısacan triceps perisan olacak kücülecek.Bana ard arda gelmeyen program lazım işte onu olusturamıyorum ben

Sayfayı Paylaş