antreman günleri

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve rottweiler tarafından 26 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. rottweiler

rottweiler Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilg. Yazılım Teknisyen
    Yer:
    İst.
    slm millet ben body başlayalı 2 hafta oldu 2,5 senen önce 7.5 ay yaptım ve yararını çok gördüm benim sorun şu an haftada 6 gün salı perşembe cumartesi gidiyorum yaza kadar iyi bir sonuç olmak iştiyorum kilo alarak iyi bir kütle yapmak istiyorum haftada 3 gün bana yetersdiz geliyor daha önceden 3 günden 4 güne çıkarmıştım şimdi haftanın 6 günü gitsem mi diyorum daha hızlı ve iyi bir gelişim için bilgisi olanlar bilgilendirirse çok memnun olurum teşekkürler....

2. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Haftada 4 gun yeterlıdır, 3 gun bıraz az gelebılır.

Kesınlıkle 6 gun gıtmeye kalkmamalısın, cunku yeterlı bılgı ve takvıye olmadan bu ılerlemene degıl sadece dayanıklılıgının artmasına yarar.

Kas gruplarının baslangıcta 2 gune bolundugu bır program uygularsın, yaklasık 2-3 ay sonrada 3 gunluk bır programa gecersın.

Onemlı olan kac gun gıttıgın degıl, gıttıgın zaman nasıl ne yogunlukta calıstıgın ve nasıl beslendıgındır.

3. keremcem_78

keremcem_78 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Masteer hocam ben Pzt. Göğüs-biceps Çarşamba Bacak-omuz Cuma Sırt Cumartesi Triceps yapıyorum. Bu programdan memnunum. Bir bölge haftada bir kez çalışmış oluyor. Ne dersin ? bu program uygunmudur? Teşekkürler.

4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123

kerem_tan; bu uğraş niye??? yine banlanacaksın boşuna uğraşma!!!

Sayfayı Paylaş