ANTREMAN DANIŞMASI

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sabit Kavvas tarafından 16 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Hangi antreman türü

1. 5 gün tek bölge

oy sayısı 0
    0,0%
  2. 3 gün 2 bölge

100,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sabit Kavvas

Sabit Kavvas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba beyler şimdi benim bir sorum olacak, ben öğrenciyim ve bundan 3-3.5 ay önce yaklaşık olarak 1.5 yıl aktif spor yaptım sınavlar nedeniyle bırakmak zorunda kaldım

Bu 1.5 yılda 30 - 35 arasında kilo verdim

Şimdi sorum şu ben yeterli supplementleri aldım hazırladım yemek işinde de hiçbir sıkıntım yok büyük bir diyetle yeniden spora başlayacam,

Ben 2 hafta adaptasyon geriye kalan zamanlarda 5 gün tek bölge girmeyi planlıyorum yanlız forumlarda okuduğum kadarıyla hep 1 senelik sporculara öneriyorlar ben 5 gün tek bölge uygulasam fayda görürmüyüm ?

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    5 gün tek bölge, diğer adı ile brosplit, genelde sağlam spor geçmişi(5-6 sene) olup daha izole gereksinimi olanlara yada profesyonel amaçlarla çeşitli takviyeler eşliğinde ilerleyen vatandaşlara tavsiye ediliyor. Sen yapsan verim alırsın o ayrı ama belli bir noktaya kadar full body yada alt/üst, itme/çekme tarzı splitler daha verimli oluyor. Hatta tek amacın fit olmaksa ömür boyu full body yapabilirsin.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güç aşkı, mma- ve akkss bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş