Antreman Düzeni

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Barış392 tarafından 19 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Barış392

Barış392 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar ben foruma daha yeni üye olan bir arkaşınızım yazacağım sorunun benzeri daha önceden yazılmışsada bulamadım onun için şimdiden özür dilerim.
    Ben hem evde kendi çabaları ile vücudunu geliştirmeye çalışan biri ve aynı zamanda lys ye hazırlanan bir öğrenciyim bu yüzden de salona gitmek yerine evde çalışmak zorunda kalıyorum evde de haftada 3 gün antreman yapabiliyorum ekipmanlarımda 1 adet z bar 2 adet 15-18 kg ye kadar arttırılabilen dumbell set ben bu 3 antremanı 2 kol ve 1 gögüs olmak üzere yapıyorum amacım başlarda kollarımı olabildiğince geliştirmek ve göğüs kaslarımı korumaktı gögüs kaslarımı geliştirmekle kalmayıp geliştirdim Bile ama kollar için aynı şeyi söyleyemiyorum 1 aya kadar kollarımı korumayı başarmışken son 1 ayda küçülme olduğunu gördüm bu arada beslenmem de gayet iyidir protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslenmem var ama buna rağmen kol küçülmesini önleyemedim sizlerden bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Barış392

Barış392 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yardımcı olacak kimse yokmu?

3. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    kollar gelişsin diye kollara çok fazla yukleniyor olabilirsin. haftada 2 kez 3 er hareket çalış. ağır kaldır 3x8 yap.

4. Barış392

Barış392 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Şu anda 4 ✖ 12 den önkol için 3 hareket arka kol için 3 hareket de arka kol için yapıyorum sorunun haftada 2 defa kol çalışmam olduğunu düşünüyordum o yüzden 1 kol 1 gögüs 1 omuz şeklinde antraman yapmaya karar verdim ama sen böyle diyince de arada kaldım kol gelişimi için hangi yöntem daha etkili olur?

Sayfayı Paylaş