Antreman Bulamamak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve DrizzyProud tarafından 13 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DrizzyProud

DrizzyProud Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar arkadaşlar,
    24 yaşımdayım her sene spor yapıp bırakanlardandım fakat üniversitenin bitmesi, hayatımı düzene koymam vasıtasıyla son 5 aydır düzenli spor yapıyordum adını verip reklam yapmak istemediğim adamdan 3 aylık para verip antrenman aldım (aşırı pişmanım), şimdi kendi antremanımı yapmak istiyorum biraz da full body denemek istiyorum upper lower yapıyordum daha önce. Fakat, mesela ege fitness ın antremanına bakıyorum birine çok iyi diyor sonra diğerine iyi diyor hangisi iyi karar veremiyorum. Forumda biraz karıştırdım full body yapan hocalarım A-B-A şeklinde genellikle gidiyorlar. Var mı "kas geliştirme" için ideal bir program yoksa her ay bu ege nin kanalındaki full body antremanlarını değiştirerek mi yürüsem. Bir akıl verirseniz sevinirim.

2. çamur

çamur Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Workoutun ne olduğuna çok takma kaslarını çalıştırdığına ve yeterli olduğuna eminolsan tamam. Zaten Progressive overload yapman gerektiği için sürekli program atlaman kendine zarar verir, ege mi kimden alıyorsan güvendiğin birinden sağlam bir program al, vucut geliştirme etiğini anlayana kadar ona bağlı kal, arada kendin farklı yeni öğrendiğin hareketleri de katarsın adamın programa uyarken. Bilgiye sürekli aç ol farklı kaynaklardan farklı hareketler öğren, neyi yapmanın seni daha iyi hissettiğirdiğini keşfet ve iyice ustalaşınca kendi programını yap ve ona uy

Sayfayı Paylaş