Antreman Çelişkilsi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Josef tarafından 22 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Josef

Josef Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar Ben 4 aydır v.g yapıyorum antreman programımı değiştirdim ve sizlere danışmak istiyorum . Bundan önce hep haftada 4gün çalıştım ama artık 5gün çalışıyorum . Ve araştırarak kendime bir program hazırladım ...
    Pazartesi - Göğüs - Biceps
    Salı - Bacak
    Çarşamba - Sırt - Triceps
    Perşembe - Dinlenme
    Cuma - Omuz
    C.tesi - Biceps - Triceps
    Pazar - Dinlenme
    Evet arkadşlar program bu şekilde 1-2 hafta yaptım ve salonumuzdaki hocayla konuştum bugun program hakkında bana dediği şuydu : Ön kol kasını Sırtla pasif çalışıyorsun zaten c.tesi ve p.teside aktif çalışıyorsun 3gün ön kol çalışmış oluyorsun aynı şey arka kol içinde geçerli bu senı ilerletmez geriletir . bana böyle dedi ve benım aklım çok karıştı çunki çoğu yerde Ön kol ufak kastır 2gün çalışılabilri gibi bilgiler var ... Hocamız çok bilgili ve güvendiğim bir insandır . Beslenmemde düzenli Kg başına 2gr protein ve 4-5 gr Karb. almaya özen gösteriyorum . Benim düşündüğüm İse zaten göğüs çalışrken arka kol , sırtta ön kol , çalışıyor fakat göğüsün hiçbir harekette pasif olarak çalıştığını görmedim vede pazartesi göğüs yaptıktan 2-3 gün sonra ağrılar bitiyor haftada 1 göğüs çalışmak benı pek tatmin etmiyor :) . C.tesi günü Biceps triceps yerine Göğüs koysam veyada Biceps - Tricepsi sadece C.tesi çalışıp hafta içi çalıştırmasam büyük kasları tek olarak antreman etsem diye düşünüyorum . Sizlerin düşüncelerini bekliyorum arkadaşlar ona göre yolumu çizicem ...

Sayfayı Paylaş