Antremanım fazla mı? Yoksa iyi mi?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ali28 tarafından 20 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ali28

Ali28 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle merhaba. Ben hem boks hemde yüzme yapıyorum. Evde 5 er kiloluk ayalanabilir dambıllarım var. Evde çalışmayıda çok istiyorum. Şöyle anlatayım :

Pazartesi,çarşamba,cuma boks
    cumartesi,pazar da yüzmem var

Haftada 5 günde her gün ayrı bölüm olmak üzere evde çalışmak istiyorum.
    vücudu beşe böldüğünde mecburen 5 günde evde çalışmam gerekiyor.

Pazartesi,salı,perşembe,cumt,pazar günleride evde çalışacağım. Sizce ağır olur mu ? Suplementte alacağım. Vücudum endomorf. boyum 174 kilo 75-6. Hemen vücudunu toparlayıp kas yapan biriyim yani vücudum öyle :)

Önerilerinizi bekliyorum.

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Fazla değil.Sadece bir hafta için yoğunlu yüksek antremanlar var.Boks-Yüzme antremanlarıyla evde yapıcağın dumbell ile antremanını o gün içerisinde 8 er saat aralıkla veya daha az bir saat aralıkla yapmaya dikkat etmen avantajına olur.Supplement tercihi sana kalmış.Güzel beslenmede yeterli olabilir.Boks yapıyorsan vücut ağırlığıyla uygulanan hareketlerede göz atmanı öneririm.

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş