Antranörümün yaptıracağı definasyon programı

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve arsonist tarafından 28 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Herkesin kendi istediği ve hedefi vardır. Bence daha çok küçüksünüz. Yağsızlığınız zaten iyi. İstediğiniz kadar definasyona girin hatlar net çıkmayacaktır. Çünkü kaslar küçük. Heykeltraşlar önce ciddi bir tabaka yapar ardından onu yontarlar. Küçük bir parçayı istediğiniz kadar yontun çok iyi görüntü çıkmayacaktır. BEnce henüz definasyon için çok erken. Sizin yerinizde olsam sağlam yağsız kas kütlesi kazanmaya çalışırım.

arsonist bunu beğendi.
  2. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlarımı dinleyeceğim 68e kadar düştüm hoş durmuyor,yüzüm içinse estetik

3. elk1979

elk1979 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    arsonist başarılar diliyorum öncelikle , uykusuzluk büyük problem hem antremanlardaki isteksizliğe hemde iştahsızlığa sebep olur 9 saat uykunu aldınmı zımba gibi olursun o yüzden madem baş koydun bu yola gece 23 de yatağa girsen çok etkili olur bence. Vucut yapın bana benzediği için çok dikkatimi çekti günlüğün merak ediyorum o yüzden. fakat 9 mayısda eklediğin fotolar açılmıyor. Aynen benim kollar ve omuz alıp başını giderken göğüs yerinde sayıyor. Karın kasların için ise bence yağ oranını düşürdünmü kalıp kalıp baklavalar çıkmasada estetik bir şekilde hatlarının belirginleşeceğine eminim o da yeter şimdilik yani ;)

arsonist bunu beğendi.
  4. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    bende öle düşünüyorum fakat dediğim gibi abi ben yüzüm için giriodum bu dıyete ben umursamıycam zaten yuzumu yaptırcam sonra gönül rahatlığı ıle hacım çalışcam bi dana gibi olmadan bu işler zor oluyor.Mesela ben hiç yemediğim zamanlarda bile hep! ayva göbek vardı.Bu genetiksel bişey bence tek çare hayvan gibi olmak sora definasyon yapmak.

Sayfayı Paylaş