Antranörümün yaptıracağı definasyon programı

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve arsonist tarafından 28 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Son günlerde ilk defa antranör yüzü görüyorum.Salona sağlam bir antranör geldi.Oda bendeki azmi görünce başımdan ayrılmıyor neredeyse.Benim için salona geldiği bile oluyor:Şampiyon bir abimizle seneler geçirmiş bir arkadaş kendisi de çok düzgün bir fiziğe sahip.Öncelikle bu mutluluğumu paylaşmak istedim.Senelerdir antranorsuz calısınca ınsan bole oluyor:)Neyse konuya geliyorum.
    Pazartesi yağ yakımına başlıyacağım bugun hocamla konuştum.Önerileri ve tamı tamına yaptıracağı programı anlatıyorum.öncelikle kendimle ilgi az da bilgi vericeğim.
    Durumum:kilo73 boy-175,40cm kol,103cm gogus,125 cm omuz,89cm bel,54bacak (soğuk ölçüler)
    güç durumum ise çok iyi günümdeysem 100kg x 5 bench press

Hocamın üzerimde uygulayacağı program.
    Antreman:8bucukda kalkıp beslendıkten sonra 10gibi salona gelinecek.45 dk kadar bisiklet,sonrası da karın ve hafiften bacak,
    Sonrada akşam 6da gelinecek tek bölge ağırlık;hergün salona gelinecek,cumartesi sadece kas,pazarsa hafif yürüyüş.Onun dışında tüm günler 2 kez salona gelinecek

Suplementler ve destek ürünler:BCAA,amino asit,Clen,carnitin.Pro tozu kullanılmayacak önerisi böle,clen ise 3 kutu bitene kadar bir gün 2 tablet diğer gün 3 tablet sonraki gün clen yok carnitin var,3günlük dönüşüm 3kutu clen bitene kadar böyle olacak.Diğerlerinin kullanımını henüz konuşmadım.1ay geçtikten sonra yorgunluk durumunda no-x takviyesi.

Beslenme:Bana söylediği günde 600gr tavuk göğsü,100gr kadar lor,karb olarak sadece 2 bardak pirinç ve sabah 2 dilim kepek.Çok fena olursam formun krakeri,Onun dışında her hafta ölçü alınacak,arada duruma göre kırmızı et,yumurta beyazı takviye edilecek ve kaybettiğim yağ durumuna göre lapanın ayarı ile oynanacak.

Program hakkında ne düşünüyorsunuz.Bahsettiğim gibi hocam şampiyonluğu olan bir arkadaşla calışıyordu daha önceden yeni bizim salona geldi.şampiyon arkadaşın salonunu da biliyorum oraya da arkadaşlarım gidiyor(isim vermek istemiyorum)
    Düşüncelerinizi çok merak ediyorum arkadaşlar gelişmelerimi de ara,ara yazacağım.

2. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    kahvaltıdan sonra kardio ile bi güzel yediklerini eritirsin ayrıca 175 boya 73 kg iken neden diyete girmeyi düşünüyorsun ?
    senin yerinde olsam kalkış
    bcaa sonra 20-30 dk kardiyo sonrası normal kahvaltı
    + olarak sebzeleri unutma onlarca faydası var ve kalorileri düşük

arsonist bunu beğendi.
  3. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Evet hocam aynı zamanda sebzeleri de ekliyeceğini söylemişti yazmayı unutmuşum.Benim aslında cok fazlalığım yok.5kg yağ olarak atabilsem damar damar olurum.Fakat ben hayatımda hiç six pack görmedim.tüm yağlardan kurtulup sonra diyetle bulk yapmak istiyorum.Kolay yağ tutmuyor vücudum.mevcut yağ çok çok eskilerden abartı bir şekilde beslenerek zoru başardığım bir dönemden kalma.1sene önce Bulk döneminde çer çöp yememden.O yüzden diyete çok kilo ile girdim ve birazı kaldı bu günlere.
    Beni en çok sinirlendiren durum ise ufacık bir karnım olmasına rağmen yüzümde çok yağlanma oluyor.Kollarım hafif damarlı ve şekilli olmasına rağmen yüzüm şişiyor buda yüz güzelliğini etkiliyor.Estetik dahi yaptırmayı düşündüm doktorlar önermedi.Sonuna kadar zayıflıyıp duruma göre son çare belkide..Dediğim gibi yani extra sebeplerim var yoksa bende hacim programımla çok mutluydum

4. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    sana başarılar etkili bir prog benziyor sana şunu soracam bu cleni neredn buluyorsunuz bende kullanmak istiyorum ve yan etkileri nasıl

5. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Teşekkür ediyorum öncelikle,Yarın programım başlıyor.Burdan gelişmelerimi paylaşıcağım.Umarım en güzel şekilde sonuç alırım.

Bu clen denilen illeti ben bir internet sitesinden(reklam olmasın herkesin ilan verebildiği emlak,araba,besin destekleri,alışveriş) buldum,kaçak getirenler ilan veriyorlardı o zamanlar bi sürü almıştım.Şuan o tip ilanlar vermek yasak dolayısıyla bulmak zor.
    Yan etkileri çarpıntı,ateş vs.Zararlı bir ilaç ama hakkını veriyor.t3le kombinesi ise en sakat diyet kürü olarak geçiyor.Ben önermiyorum eğer clensiz de yapabiliyorsan bişeyleri.Benim için kilo vermek biraz zor o yüzden bu işlere girişiyorum.

6. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    Ayni dertten muzadariptim. Kendimi bildim bileli hep yuvarlak yanaklarim olmustu. Yani daha az erkeksi bir goruntu, nefret ettigim fotograflar. Bende dedigin secenekleri ayrintili dusundum ama 40li yaslardan sonra yuzdeki yag azalacagi icin ve cokmus avurtlar seni yasli gostereceginden vazgectim.
    Ama soruna soyle bir cozum buldum. Jeanne Piaubert Visagist serisi hem roll-on hem krem olarak 2 haftada dolgun yanaklarimi okadar indirdi ki, insanlar kilo mu verdin diye soruyor. Ancak bu urunler cok pahali. Bunun alternatifi -Turkiye fiyatlarini bilemiyorum- Clarins Facial Contour ve Wrap. Bu iki urunde cok etkili oldugu soyleniyor. Aldim ama denemedim henuz. Birde uzakdogu menseili 2B diye birsey var ama onda da sonuc alabilmek icin iyi bir butce gerekebilir.

7. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38

180 tl civarı kreminin fiyatları,aslında deneyebilirim.Yaptığım diyet de etkili olacaktır.İnşallah değiştirebilirim yüzümü de.

8. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Bugün ikinci gün.Sabah yorgun bir şekilde uyandım şu an toparlıyorum.Dün de 8:30 da uyanıp 2dilim kepek ekmeği 100gr kadar lor peyniri yedim.10da salona gittim 30dk bisiklet,nabzım 140-150 arasındaydı.Clen parmak uçlarımda uyuşma ve titreme yaptı.Yanıma biraz lapa alıyorum ve kardio sonrası kaşıklıyorum bu antranörümün önerisi.Eve gelip lapa ve tavuk yedim 1saat sonra.Sonra omuz tek bölge girdim.18 set toplamda,press yana açış,öne açış,arka omuz.2bardak hakkım olan lapanın 1buçuk bardağını yiyebildim.Tavukda 500 gr kadar.Ağırlık öncesi 5amıno5bcaa sonrası yine aynı şey.Şimdi idman öncesi yine clenle amino alacağım.Bir de dün gece 1de yattım bugun 8de kalktım.7saat uyku tribi çok leş.Dün gece de almam gereken glutamini aldım.Hormon düzenüm için de nolvadex alıyorum zaten geçen kürde sapıttırdım sanırım düzeni.Birde manik depresif olduğumdan 300mg seroquel de içmem gerekio onu da gece aldım.Boş mideye aldığım için bulantı hissettim.Uyandım kusmaya çalıştım bişey çıkmadı bayaa zor bir geceydi.
    Tüm bu zorluklara ramen aklımda erişeceğim heykel gibi vucud var.500 tl kadar masraf ettiğim suplementlerın de çöpe gitmesini istemiyorum.Kolay kolay pes edecek değilim sadece dün biraz şanssızlık yaşadım gece o kadar.Büyütülcek birşey yok.Güçten düşmeye başladığımda nox ve nitrixe giriyorum.Evde hazır bekliyorlar..

9. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Şuanki durumum böyle.ölçülerimden de bahsettim.Göğüslerim biraz küçük onun dışında orantılı bir yapım var,eleştirilere açığım.Değişimler oldukça resim ekleyeceğim.Bugun enerjik bir kardio yaptım 15dk koşu interval olarak 15dk bisiklet mekikler 4farklı hareket yapabildiğim kadar,biraz da ön bacak girdim leg press 4x12 extension 4x12,iştahım fena kahvaltı ve bcaa ıle duruyorum şimdi yemeye zorlıyacam.

10. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum yerinde olsam biraz daha irileşme yoluna gider sonra define olmayı düşünürdüm.Ne kadardır yapıyorsun bu sporu belirtmemişsin.Müsabık sporcular gibi sabah cardio akşam bb yapıyorsun.Fakat onlar cardioyu aç karna yapıyorlar diye biliyorum.Azmin elinden birşey kurtulmaz başarılar...

Clenbuterol bulmak o kadarda zor değil googleda biraz araştırırsanız clen olsun efedrin olsun satışının yapıldığı forum mevcut.Tavsiyem ise kullanmamanız yönünde.

11. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle teşekkür ederim.yaklaşık 1sene oldu düzgün adam akıllı çalışalı,öncesi kolpa hep.35 kolla girdim ben.şuan 40 cm kolum 125 omuz var.göğüsler yüzünden biraz küçük görünüyorum bir de yapı olarak küçüğüm sanırım.en çok kollarımı ve omuzlarımı beğeniyor millet.Bende göğüsten çok rahatsızım gerisi kurtarıyor.
    tüm yağları atıp bulk diyet yapmak istiyorum artık çünkü dediğim gibi yüzüm şiş bu kadar ince olmama rağmen.O mezu yüzünden diyet tribine girdim yoksa daha hacim almam şart.Bu göğüsle olmaz bu iş..

12. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Herşey yolunda,iştahım hala berbat.500gr kadar tavuğu yiyebiliyorum ama pirinç 1 bardak kadar.Dün biraz sebze yaptım düdüklüde tavuğun yanında.1patlıcan bi soğan.Kardiyoda interval 20dakika koşu yaptım 6.4(30 sn.)-11.4(1dk)-mekikler ve arka bacak.Akşam gene uğrıyacağım salona.Yorgunluk var bugün biraz.Duruma göre nox ve nitrix bekliyor..

13. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    İştahım çok fena..bişey yiyemiyorum.tavuktan kesmemem lazım.dün de yorgunluk yaşadım 1ölçek no-x aldım kol idmanı yaptım toplam 6 set biceps ve triceps 4x12.Bugun sabah kardıoya gıdemedım derslerım vardı önceki akşam dışarda bayaa enerji sarfetmiştim.Günlük hayatımda da yürüyen merdivenlerin yanı sıra normal merdivenleri,araba yerine bisikleti tercih etmeye çalışıyorum.
    Haşlanmış tavuktan fena bay geldi.Bugun folyoya sarıp tost makınesıne attım tavuğu pul biberle.Daha iyi gitti.Dün gece de dışarda beslenmek zorundaydım.Yanıma eti form pirinç patlağı ve pınar göğüs füme götürdüm(%1 yağ).Hiçbirşey bana diyeti bozduramıyor tam tersi yiyemiyorum!
    Bugün göğüs idmanı bar.Yine nox alacağım halim kalırsa da biraz kardio yapacağım sabah gidemediğim için..
    Günde 1 bardak kola zero,1şişe de maden suyu içiyorum:
    Antranörümün bir önerisi de light yoğurt akşamları yiyebilirmişim.İdman öncesi alma yorgunluk yapar,sonra alma laktik asit düzeylerini mi ne bozuyomus.Akşam yemeğinde kullan diyor.
    Dediğim gibi lapa ve haşlanmış tavuk artık kusturacak kıvama getirdi beni.Eti form pirinç patlağı ve tost makınesınde ızgara tavuk daha iyi gidiyor.Karbonhidrat alımımda büyük sıkıntı var.Bir bakıma işime geliyor.
    Bu arada bu nitrixi nasıl kullanacam.Yemeklerden yarım saat önce alın diyor.Pek ayıkamadım ben onu.

14. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    selam arsonist,

bir donem bende bunu yaptim. Sonuc, overtraining ve ben olimpiyatlara mi hazirlaniorum diyerek antremanlari birakmak. Ben cok motiveyim birakmam diyebilirsin ama inan 1 ay sonra hersey degismeye basliyor. Gordugum kadariyla kendini baya zorluyosun. Bazen durmak, dinlenmek, vucudunun toplanmasina izin vermek ve hatta diyeti bir iki gun birakmak cok daha motivasyon saglayacaktir. Hem metabolizmanin sasirtir, hem de tekrar enerji ve pismanlik vererek daha fazla asilmani saglayabilir.

15. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum sanırım haklısın.Dün çok acayip bir yorgunluk hissettim.Bunalım derecesinde dinlendim bende.Biraz daha azaltıcam kardioları ve çalışmaları.Haftada 4 gün yapayım diyorum ağırlık ve kardioyu.Hatta aynı günler olmadan.Çünkü sahil bölgesinde oturuyorum bisiklet yolu var sabahları bisikletle tempolu çıkabilirim yada koşu yapabilirim.Yediklerime de dikkat edicem mesela gelip de çikolata yemem de tavuğa tat versin diye basit bi sos kullanırım.Mesela beyaz ekmeğe abanmam da onun yerine biraz daha kalite kepek ekmeği tüketirim.Biraz daha rahatlatıcam diyeti çok haklısın.
    Aynı zamanda bu benim mesleğimde değil burdaki çok arkadaş gibi bende bişeylerle uğraşıyorum.Sıkı bir ders programım var.Cidden çok yansımaya başladı vucud yapayım derken başka şeylerden olacam.Biraz daha hafife almaya çalışcam bu konuyu.Severek yapmayı denicem.Teşekkür ederim arkadaşım.

16. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    hafta sonu batırsam da 69.5 kadar görebildim tartıda.psikolojim darman duman olduğundan haftasonu içtim fakat sadece sek viski olarak 35cl kadar içmişimdir.Sigara da malesef acayip bağımlıyım.İştahımı kapıyor iyi oluyor.Serbest öğün girdim 2-3 kez son 3 gün içinde.Allahtan koşup ediyom da yağ yakımı durmuyor.
    Ctsi çalışmadım,pazar çok sinirliydim koştum 10 km kadar durmadan koşabiliyorum(sinirli olduğumdan normal bi koşu değildi,bugunde kramp yaşadım cinsel ilişki sırasında kalflar iptal)
    Bugun de evde omuz girdim akşam koşcam.Nitrix nox da kullanıyorum damarlanma başladı.Koşuları akşam yapacam ben bu programı değiştirecem.gündğz ağırlık akşam koşu yapacam mekikleri de ağırlık girdiğim zaman sonda yapacam.Salonda interval iyi oluyor ama sahilde koşmak gibi değil.Uykum gene 7 saat fln(hafta sonu toplamda 6saat uyku ıle geçti o ayrı)
    Dediğim gibi durumlar fena,genede 3kg kadar gitti.Su yağ ne kadarsa bilemem.
    Resimleri 50mm ile çektim iso yüksek die az kalite kaybı var ama tam insan gözü gibi 50mm.Diğer resimlerde geniş ve dar açı ayağına ufak gözüküom,ışığıda tepe ışığı ayarladım hatları belli etmesi açısından.Pek bi hat da yok da neyse çalışıyorum işte.lüften ama lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin arkadaşlar.İnsanları diyet muhabbeti ile baymak istemediğimden tek içimi dökebildiğim yer bura.Arkadaşları keş olunca insanın bunları pek konuşamıyor.

http://img402.imageshack.us/i/img6246g.jpg/
    http://img195.imageshack.us/i/img6247yv.jpg/
    http://img824.imageshack.us/i/img6248ng.jpg/
    http://img508.imageshack.us/i/img6249c.jpg/
    http://img109.imageshack.us/i/img6250s.jpg/

17. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    uykusuzluk,kardioyu atladım bugun..yarın psikiyatra manik depresife dokunuyor diyet..

18. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Arsonist eğer bu yola başkoyanların %95'inin yaptığı gibi pes edip bırakmazsan,çok iyi sonuçlar elde ediceğine eminim.Sakın pes etme.Bende diyetini biraz hafifletmen gerektiğini düşünüyorum.En azından 3-4 günde bir metabolizmanı şaşırtmak açısından karbonhidrat yüklemesi yapmalısın.

Ben karbonhidrat yüklemesini rakıyla yapıyorum :D Sende viskiyle yapmışsın,iyide yapmışsın :) Tavsiyem alkolu mümkün olduğunca erken içmeye çalış gece 1 de başlamaktansa 20:00 sularında başlamak daha iyi olucaktır.

Söylemiş olduğum karbonhidrat yüklemesini yapan pek çok kişiyle görüştüm,hepsininde sonuçlarını resimli olarak gördüm ve ikna oldum.Yabancı dilin varsa eğer yabancı forumları tavsiye ederim sana,orada insanlar ''özel mesajla soru sormayın cevap vermem'' gibi bir düşünceye sahip değiller.Profesyonel sporcular dahi her mesajıma cevap verip yardımcı oldular.İnsanlar birbirleriyle yardımlaşmaya çok istekli tavsiye ederim her konuda insanların tecrübesinden faydalanabilirsin.

Edit:Son mesajını 02:22 de atmışsın o saate hormonların verimli çalışabilmesi için çoktan uyuyo olman gerekirdi.Uykuya çok dikkat etmem gerektiği yönünde çok fazla uyarı aldım belirtiyim.

arsonist bunu beğendi.
  19. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Sadece karın kasları için bu diyete gerek yok ve şunu söyliyim o karın kasları istediğin kiloya düşsende çıkmayacak çünkü yoklar sen yağdan sebep gözükmüyor sanıyorsun ama olay öyle değil bu erken define olma olayı psikolojini bozacak tecrübe ile sabittir:)
    Normal beslenmene devam et antreman tempon yüksek olduğu müddetçe daha fazla yağlanmayacaksın yazı böyle geçir ve kışa girerken sağlam beslenme iyi bir bulk dönem seneye nisan gibi diyet ve tam istediğin gibi olacak inan bana.

20. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    İçeride neler var bilemiyorum işin gerçeği dediğini yapmam lazım daha çok hacim iyi olur.Ama bu yola girdik artık bari bişiler elde edelim sonra kötü de olsa en azından az yağla bulk kasabilirim.

Sayfayı Paylaş