Antidepresan ve kilo verme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Furkan Çetinkaya tarafından 14 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Furkan Çetinkaya

Furkan Çetinkaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlk önce hepinize merhaba abilerim kardeşlerim , öncelikle konuyu buraya açtım doğru yere mi karar veremedim umarım doğru yere açmışımdır.Ben 19 yaşında bir üniversite öğrencisiyim, bundan 1.5 sene önce house partylerde ve günlük kızlı erkekli ortam takılmalarında uyuşturucu kullandım ve bıraktıktan sonra panik atağın çeşitlilerinden yani anksiyete (korku bozukluğu) yaşıyorum ve ilaç kullanıyorum hala daha ve ilaçlar biraz kilo aldırdı bana yani başlamadan önce 78 dim şuan ise 92 kiloyum yani biraz görsel olarak değiştim kendimi kötü hissediyorum kendimi motivede edemiyorum bunalıyorum sadece artık kendime çeki düzen vermek istiyorum ne yapmalıyım ? ilaç falan kullanmam lazım kullanmadığımda kötü hissediyorum ve evden en fazla 3-4 saat dışarıda durabiliyorum çabuk bunaldığım için kendimi eve atıyorum bana bir abi yada kardeş olarak bana akıl verirseniz bana yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten zayıflıyıp artık kendime bir hedef koymak istiyorum! şimdiden teşekkür ederim herkese sürçü lisan etmişsem affola :)

2. condor79q

condor79q Üye

Beğenileri:
    359
    Ödül Puanları:
    73
    Bende antidep kullamdigimda 98 i gormustum,istahinda artmistir,spor yap gusel bi salon iyi bir hoca bul.bi sure sonra yavas yavas biraktirirlar sana zaten.kiloyu yavas yavas weriyorsun

HTC Desire 816 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Altintren

Altintren Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Antalya
    Sana abi olarak kesinlikle psikolojik danışmanlık almanı öneririm. Geri kalan herşeyi boşver. Sakın ihmal etme. Spor zaten serotonin salgılatacağı için yardımcı olacaktır. Şöyle düşün; Psikolog temel tedavi bunun yanında spor ve/veya ilaç kullanımı yardımcı tedavilerdir.

Sent from my iPad using Tapatalk

Sayfayı Paylaş