Anti depresanin vücut gelisimine etkisi varmi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Frightos tarafından 4 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Iyi geceler. Mutlaka Cok konu var bununla ilgili ama ben direk cevap bulamadim.soru cok açık antiseprasan haplarının vücut gelistirme sporunda kas gelisimine herhangi bir etkisi varmi acaba,en ufak bir etkisi dahi yani varmidir merak ediyorum .

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    hepsinin var. oranları ilaç doz ve etken maddeye göre değişiyor. solian kullandım çok uzun bir süre ve insülin direnci yaptığından dolayı vücudumda yağlanma oldu. ama kesince yağlanma durdu. örnek olarak bunu söyleyebilirim.

onun dışında bazı antidepresanlar çok terletiyor bu yüzden halsiz bırakıyor ama bazıları testoyu düşürüyor.

ilacın adını söylersen yardımcı olabilirim.

3. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Üstad ,Anzly ve tranko buskas kullanıyorum ama devamli olarak kullandigim ve kullanacagim anzly m tranko buskasi kesme asamasindayim tek tük arada aliyorum tamamen birakicam.
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Ocak 2020 ---
    Asiri terleme durumu yok. Yaglanma olayida yok diyebilirim. Testo düşürme olayi gercekten varmi bu ilaclarda :( cinsel isteksizlik yaptığını biliyorum ama bu testosteron düşmesinden mi kaynakli yoksa olasi yan etkimi.

4. outlawdrr

outlawdrr Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Aşçı
    bir arkadaşım tabiri caizse kuşunun ötmemesinden dolayı daha çok psikolojik sıkıntıya girdiği için antidepresanı bırakmıştı

5. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Hocam cinsel isteksizlik yapıyor doğru .ama ereksiyonda hicbir problem yok ilişki basladimi ilaçlardan önce nasilsa iliski performansim ayni sekilde yine. Sadece dediğim gibi libido düşüyor aklina cinsellik fazla gelmiyor gelmek istemiyor .bu baska bir konu ben bu ilaclarin kas gelisimine olumsuz etkisi varmi yokmu onu ogrenmek istiyorum.

6. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    testo düşürüyor maalesef. bu ilaçları ben de kullandım bir dönem. kas gelişmesi baya bir yavaşlamıştı. cinsel isteksizlik, yağlanma ve libido düşmesi, üşengeçlik zaten bunların ana sebebi testo düşüklüğü. ama merak etme ilaçları bırakıyorsan sorun yok. bıraktıktan sonraki 2 ay içerisinde yoluna girer.

7. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Anzly en az 3 ay daha devam :/ yahu kas gelisimini yavaslatiyormu gercekten bu aralar yerimde sayıyorum plato evresidir falan diyorum iyice kafama takıldı simdi bu ilaclardanmi acaba.

8. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    ilaçlardan. bundan emin olabilirsin. sen antrenmana devam et. gelişmezsin ama en azından yine de faydası olur.

9. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Hocam ne yaptin sende ya gelismessin. Bukadar da değildir heralde.tamamiyle durdurcagini zannetmiyorum etkisi olabilir ama onlarca insan var antideprasan kullanip spor yapan yani vardir heralde. Gelismezssin birazcık katı kanaat olmuş.

10. outlawdrr

outlawdrr Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Aşçı
    ilaç zaten testo düşürüyorsa otomatik olarak kas kazanmakta zorlaşacaktır çünkü mantıken testosteron bir büyüme hormonu

11. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    aslında benim de yazmak istediğim o. kusura bakmayın eksik yazmışım.

Sayfayı Paylaş