Anneniz/Babanız/Eşiniz Ne Diyor? - Özel Sözler

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Pump Forever tarafından 21 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 321 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    eğer diyebildiysen böyle tebrik ederim..gereken cevabı vermişsin derim..

2. turkovic

turkovic Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ailem ve bu işi beceremeyenler bırak diyor üstatlar devam diyor hehe :)

3. journalist

journalist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    olay daha dün yaşandı
    tv de dizi seyreden ve dizideki gay partisindeki gayların hemen hepsinin kaslı üçgen vucütlu tipler olduğunu gören annem 'sedat yoksaaaa'
    ben: annnneeeeeeee...
    annem: tamam ya bişey demedim

ayu,goril,öküzden sonra bunuda mı duyacaktık...

Son düzenleme: 3 Haziran 2007
    emretr41144114, technical1967, onur04 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Journalist paylaşımda bulunman güzel ama kuralları okuyup, kullandığın dile özen gösterir misin?

Teşekkür ederim.

5. journalist

journalist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    çok çok özür diliyorum
    daha yeniyim anlayışınıza sığınıyorum daha dikkatli olmaya çalışacağım
    bu arada düzeltiliyomuş hemen düzelttim :)

Son düzenleme: 3 Haziran 2007
  6. Serious_Sam

Serious_Sam Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    1)daha büyüme çirkin olursun
    2)o hocan seni kıskanıyo kendi gibi ayı yapıcak senide : ))
    3)yeter oğlum bu kadar acı verme kendine az ye yeter (mekik esnasında)
    4)karın kasıymış kim görücek senin karın kasını boş iş bunlar
    5)15dkmı sopa çeviriyorsun saat başı herhalde (anlamıyoya öyle zırt pırt çalışılan bişey zannediyor) vs vs daha var aslında aklıma gelmiyor. 1.2.3 annem 4.5. dayıma ait sözler.

7. CENTAUR

CENTAUR Guest

Geçenlerde evde tüm protein kaynakları tükenmişti, göğüs kaslarımda ağrımakta, proteiiin proteiiiin diye adeta inlemekteydi
    Saat 00:30 da komşudan aklım sıra 7-8 tane borcuna yumurta alacaktım, hepsini haşlayıp 5 tanesini sarısıyla yiycektim, yalnız normal insanlardan bu kadar yumurta istemenin kabalık olacağını tahmin edemedim o an, 'kaç tane vereyim 2 tane yetermi dedi', bende 'yeter' dedimeatchicken nereye yetiyo.
    Allahtan açık biryer buldumda bir iki karton aldım.

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Haziran 2007
  8. Tripcan

Tripcan Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul / Ataşehir
    Bizim köyde sığırlara " küspe " verirlerdi , sığırmısın ewladım sen ? ( A.a hapları için öğretmen olan annemin yorumu , çok acı verici )

Kaslarını geliştireceğine beynini geliştir 3 dersten çakmışsın etüde değil salona gidiyorsun ( Fix cümle bazen anne bazen baba söyler bazen koro halinde )

İçme berkçim o ilaçları , ilerde kalmaz görürsün !!!! ( Ohaa ) ( Bakkal Hayri Abi )

Kanka yaa hafif t-shirtlik kol lazım senin dumbbelları versene ( Tipik arkadaş )

Olm böyle iyisin çok şişme , vermezler ( Mahalle halkı cinsel hayatımın seceresini tutuacak yakında )

Yakında yumurtlayacaksın BERK !!! ( Kız arkadaş )

Aferin oğlum , ben senin yaşındayken bunları yapamıodum ( Şınav çekmek çok zormuş o zamanlar malum sağ-saol anarşi war çekeni götürüyolarmış xD )

Geldikçe aklıma yazarım...

Matsumura bunu beğendi.
  9. BusinessCLass

BusinessCLass Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kaslarını geliştireceğine git beyninin geliştir kpss müfredatında bu konular yok

10. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    -vayy terminatör gelmiş(arkadaşlar)
    -lem deve yumurtasımı sıkıştırdın kollarına(kuzen)
    -olum sen hakkaten 17 yaşındamısın?ben senin yaşındayken senin bicepste kaldırdığın kilo kadardım(salondakiler)
    -arkandan geçen kız kalçana baktı(kız arkım)
    -olum sizinkiler balon,bir ameleyi getireyim karşınıza o zaman gör sen(bizi çekemeyen herkes:D)
    -anneme soruyorum"anne nasıl olmuşum?" annemin cevabı "iğrençç.."

11. muscledude

muscledude Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    konstrüktör resssam
    Yer:
    izmir
    :D:D:D:D:D puhauhahau....Aynı olay bizdede var..idmana giderken hadi ben gidiyorum diyorum..aman evladım ağır kaldırma diyor :D bende zaten amaç ağırlık kaldırmak diyorum :):)

Janves bunu beğendi.
  12. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    - arkadaşların bir kısmı: "lan olum kolun action man kolu gibi olmuş" (ki abartı bir şey değil 39 cm. hedeflerime yaklaşınca ne olacak acaba :) )
    - baba: "maşallah oğlum pazuların falan iyice çıkmış Allah nazardan saklasın" (nasıl da anlıyor halden.. asker adamın hali başka tabi..)
    - yenge: "sen şimdi bol protein alıyon dimi vücut için. tavuk, sosis falan.. iyi iyi çok güzel yapıyosun.." (hımmmm)
    - abla: "iyi ama sen biraz kilo almışsın sanki" ben: "evet abla amacım biraz kilo almak zaten :)"
    - abi: "yahu body falan boş iş pilates yap da esneklik kazan" (grrrrrrr)
    - kız arkadaş: (sevgili olsun olmasın) "ya bu kadar kası napıcaksın sen? yeter bu kadar" (halbuki bilmiyorlar ki benim ölçülerim birkaç ay sonra biraz daha büyüdüğünde aynı şeyi diyor olacaklar)
    - beraber body'ye gidilen mahalle arkadaşı: "lan olum sırrını bana da ver bu ne böyle" (her karşılaşmada)
    - partner: "ah ulan sende azıcık da göğüs olsa çok manyak olacak ama.. boşver boşver maşallahın var" ben: "kanka sen de yakında sütyen takıcan, hazır salıpazarı da yakın, alırım ben sana"

13. qwerttytuopas

qwerttytuopas Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Coder
    Yer:
    istanbul / b.evler
    annem her allahın günü aynı lafları söylüyo:
    "yeter artık tavuk yediğin.tek taraflı besleniyosunuz birgün salona gelip hocanı dövücem senin hergünde bu hormonlu tavuklar yenir mi?"
    bende şöyle cevap veririm:
    "sen hocayı döv ben bu sporu bırakıyorum":D

ve hocaya beddua ede ede adama nazar değdirdi.zature olmuş 3 gündür gelemiyo salona.:( inş ilerlemeden iyileşir ve sağlığına kavuşur.

14. securesystem

securesystem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    ISTANBUL
    :) en şeker anlardır dimi Anne'nin artık senin cephanen karşısında yapıcak birşeyi kalmadığında böyle beddua demiyelimde kızması :)

15. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    -Yavrumm o yumurtalari yavan yeme bagirsaklarina oturacak. bi cay iç bari domates falan ye. ( Babaannem)
    -Sen kaslarini gelistirdikce iyice saygisiz oldun. ( Annem ) (ne alakasi varsa )
    -Yakinda gut olacaksin. ( Babam)
    -Yavrum esirgedigimizden degil azcik sebzede ye. (Dedem (Sanki yemiyoruz yaa)
    -Azicik ekmekte ye su yumurtalarin yaninda. (Babaannem)
    -Tavugudaki yavan yiyorsun.Karnin nasil doyuyor. (Babaannem)
    -Biraz daha az hafif kaldir onlarla 2 kere yaptim anca (Babam)
    -oglum gercekten esirgedigimizden degil ama hakkaten cok et yiyorsun. (Babam)
    -artik kredi kartlarini iptal edicem etmet almak yok (Babam) (Anneme diyor ama artik kivama geldi demiyor böyle bir sey)
    -Protein tozu falan almak yok ilac kullanip sisecek misin ? (Babam) ( ya evet görende steroid aliyorum sanacak)
    Gncde görevli bayanla konusuyoruz bana protein tozu öneriyor aslinda alicam ama sonra evde saklamam gerekecek simdilik dogal karsiliyorum diyorum . anlatiyorum neler yedigimi sabahlari 3 yumurtayi duyunca
    - Yaz zamani rahatsiz etmiyor mu yumurta ? ( hayir etmiyor)
    - kas calisip beni mi dövcen ? (arkadas)

arkadas güresmeyi biliyor ben bilmiyorum o alttan kavriyor ben üste hamle yapiyorum beni bayagi ittiriyor bende kendimi kurtaramiyorum.
    - Öyle kas calismakla olmaz güc insanin icinde olacak (Ayni arkadas)

Sinav yarismasi yapiyoruz önce ben yapiyorum sonra o yapiyor arkadas bayagi atletik yapili ama benim kadar kasli degil benimde yaglandigim dönem futbol oynuyoruz ben 43 te kaliyorum belki zorlasam biraz daha yapcam neyse yapamaz deyip birakiyorum arkadasimda 44 yapiyor birakinca yigiliyor ama son on sinav yarim sinav neyse geçmis oluyor beni
    - Olm dedim ya kas cal1smak la olmaz bu isler (Ayni Arkadas yine)
    -Olm ben seni calismamiz halimle benchtede gecirim (B.k gecersin)

-Erdinc sen spor yapiyor musun?
    -Evet hocam
    -Ne sporu?
    -Body Building
    -him evet belli omuz baslarin genis bende yapiyorumda ordan anladim.

su sisesini cevirip patlatiyorum.kol bayag1 kasiliyorkol bayagi sisiyor sonra siniftan bir kiz kaslara bak diyor ( bu da hos cok hostu )

genel olarak herkesin asagi yukari ayni seylerle karsilastigini ögrenmek güzel yanliz degil misim

16. qwerttytuopas

qwerttytuopas Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Coder
    Yer:
    istanbul / b.evler
    paket programlama dersimizde powerpoint kullanarak herkesden sunum yapması istendi.bende tabiki body building konusunu hemen kapıp ismimin yanına yazdırdım.neyse sunum sırası bana geldi ve sunumumu yaptım.sunum sonunda herkesin tabiki soruları vardı ve bu soruları elimden geldiğince cevapladım.bu arada sunum başından beri laf sokmak için hazır bekleyen hocamız atladı ve "body building bir spor diildir" diye bif laf attı ortaya.bende hocaya sordum spor nedir sizce diye "bana göre spor futboldur" demez mi a32
    neyse hocadır diye sesimi çıkarmadım ama ondan sonraki aylardada bana soruyodu devam ediyomusun diye.inadına spora devam ediyorum dediğimde "futbol oyna diyerek maçlara çağardı" duh
    hocam belki yazımı okursunuz da görürsünüz.yinede yazıyorum buraya "spora devam ediyorum :badgrin:"

xlygan bunu beğendi.
  17. M3

M3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    - Yuh hayvan hala doymadın mı bide beni ye istersen ? (annem)
    - Manken gibisin valla ? ( işyerimizde çalışan bi kız )
    - Bay BACAK (Halam zuhaa)
    - M3^ün bacakları çok güzeeel (bi kaç kız söylüyodu)
    - (sabah baba aramıştır işyerine çağrılıyorumdur) m3 gelmiyormusun ? Tamam baba bişiler DAHA yiyeyim gelicem ha 2.ye yani...Maşallah ye olm :)
    gibi

18. cawa

cawa Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    babam : oglum yeter artık boyunda kısa zaten tospa gibi oldun yapma artık sunu ben: ya baba karısma ya babam: git bana bi sigara al ben: ya off babaya kim gidicek simdi babam: ulan antrena cagırsalar kosa kosa giderdimi serefsiz. :):):) işte babamla böyle komik diyolagl gecio aramızda

19. TERMİBODY

TERMİBODY Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    dostum seninle aynı kaderi paylaşıyoruz thums: :D:D

Son düzenleme: 24 Kasım 2007
  20. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    annem: oglum ilerde bırakınca nolucaksın hep böylemi kalıcaksınki
    yazık sana:D

ben:yasam tarzım bu ben bıraksam o beni bırakmaz

amcam: o ilaclardan kullanma bak haberlerde gösterdi adamlar komaya giriyomuş

ben: onlar steroıd girmem (ama anlamıyo)

annem: tamam yeter artık ılaca verdiğin para biraz para tutmayı ögren

ben:bu son valla anne son bi ilaç kaldı zaten kampanyadaymış, senin kredi karttan alalım ben sana verrim sora:D

arkadaşların bir kısmı: ooo napıosun gorünmüosun ne zamandır. olum gittikçe öküzleşiosun ha

şimdi bende gelsem ne kadarda yaparım iyi bir vucut

19 tane hap yutuosun resmen sen haplarla yaşıyosun

kendine biraz dikkat et insan ol biraz olum

okulda kızlar: yuh artık daha ne kadar gelişeceksin

üniversite bölüm maçlarında maç sonu formayı çıkartıp sahadan çıkmak: offf çocuğun vücuda bak:D

a oğlu: kollar öküz gibi olmuş. bende bırakmasaydım senin kadar olmuşdu benimkiler erimeye bşlıo:D dio benmkilern yannda demek ole göziküo erimiş gibim

(en uyuz olduğum şeyse) ton balığının 160 * 2 si 3.5 ytl 30 yumurtanın da kutusu o vivar bişey ama 1 kutu ton balığını mideye indirince ses yok, 8 yumurta yiyince : oha o kadar yumurta yiyilirmi hergün nasıl yetiştirices:D:D benden bu kadar

Sayfayı Paylaş