Animal Cuts vs Hydroxycut Hardcore

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Warrior tarafından 3 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 43 üye.
  1. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    Hydoxycut sabah 3 idman öncesi 3 olarak kullnıyorum bende ama yaklaşık 3 haftadır çok baş dönmesi sorunu oldu bende kan testleri falan herşey normal çıktı ama sonrasında 3 gün idman yapmayınca mazemede bitmesin die almadığımda bu sorununda ortadan kalktığını gördüm.. ilişkilendirmek için bugün 3 tane aldım aç karna özellkle sigara içince baş dönmesi hemen belli etti nerdeyse emınim o yüzden bu supplement bana ciddi anlamda dokunuyor, benzer bi sorundan şikayetçi olan varmı acaba?

2. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    animal cutsu bende yakında deneyeceğim yanına nitro pak ve stakda düşünüyorum

3. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    acaba 2 hafta bittikten sonra 1-2 gün kullanmayıp sonra son haftayı kullansanız daha iyi etkisi olabilirmi?
    bu arada twinlab ın ripped fuel xtender isimli ürünü dendiğine göre 8 hafta aynı etkiyi verebiliyormuş, kullanmadım ne derece doğru bilmiyorum

veson olarak bne seçecek olsam animal cuts ı seçerdim

4. demit

demit Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    3 kutu animal cuts mı? arkadaşım iyimisiniz bu kadar para verilirmi.

5. predator1234

predator1234 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kollarım kaslı ama gobek bolgesı yaglı kılom 96 boy 1.85 gobek bolgesını erıtmek ıcın hangı yag yakıcıyı tawsıye edersınız ve nasıl kullanmalıyım ?? bırde kası kaybetmemk ıcın ne yapmam gereklı yag yakıcnın yannda baska bır sey kullanmam gereklımı sımıddıen teskur ederım

6. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    yaklasık bir haftadır animal cuts kullnaıyorum arkdaşlarda olduğu gibi terletme açlığı bastırma falan olmadı beraberinde diyet yapıyorum nitro kullnıyrm kas pek kaybetmedim ama 1 -2 kg kaybettim ancak diyetten mi yoksa animal mı yardımcı oldum bunu kestiremiyorum ancak yağ yakma konusunda geçen yıl solgar l carnitine kullnamıştım çok başarılı olmuştum animala yeni başladım inşallah o da başarılı olur ilerleme oldukça burada yazarım

7. deep_hunter

deep_hunter Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar benim anladigima göre animal in diğer ürüne göre pek yan etkisi yok galiba ebnce animal la başlamak daha iyi olacak gibi geliyor bana yağ yakmak

8. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar bende definasyon dönemine girecegim fakat hydroxy düşünüyordum kendimi riske etmektense cuts ile başlamayı düşünüyorum.Kimsenin bir şikayeti yok herkes memnun :)

9. liah78

liah78 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar dıger forumlarada yazdım ama kımse yardımcı olmuyor.ben de aldım ve kullandım vpx meltdown ama hıcbı etkı olmadı ne terleme ne yag yakma hala aynıyım bana kullanma talımatı hakkıında bılgı verırımısınız.ve de neler yapmayalım tavsıye olraka dıyette olmaması veya olması kesın gereken seyler mesela....

10. iceland

iceland Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    issiz
    Yer:
    Germ
    Bu Ürünler zayiflama yardimci olmak icindir.faydasida minimumdur.yani fazla bisey bekleme bu kimyasal ürünleren :D
    cöpe atilan para baska birsey degil..

11. Cufflink

Cufflink Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    animal cuts 3 hafta kullanılıp 1 hafta bırakılması gerekilen bir supplement'dir. deneyimlere dayanan yorumlara gre Etkisini görmeniz icin tavsiye edilen zaman belirttiğim gibidir. Vucüt mutlaka ona alışır. Gayet normaldir. Bu çoğu supplement icin geçerlidir. Animal Cuts'ın kullanım kılavuzundada aynı bu şekilde belirtilir. Saygılar..

12. liah78

liah78 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ne demek ıstedıgını tam olarak anlayamadım zaten yag yakımı ıcın soyluyorum ben

13. iceland

iceland Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    issiz
    Yer:
    Germ
    3 hafta kullan sonraki 4. haftada ara ver diyor.
    animal cuts sadece yag yakmak icinde degil.kas da yapar:D

14. 83rn4

83rn4 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.
    öncelikle boy 176 ve kilo 68 diye bir notla başlayayım.
    hedefim şu 8 i atıp 60 kilo olmak.

bu animal cuts,yanında nitro olmadan kullanıldığında nekadar fazla kas kaybı sağlar,
    sonucta kardiyoyu hem yağ yakmak için hemde kas yapmak için yapıyorsun.
    haftada 3 gün yapıyorum bende.geri kalan günleride 1 saat yürüyüşe felan çıkarsam yardım sağlarmı dersiniz?
    şuan için bunu almaya bütcem yeticek gibi,eğer çok büyük kayıp sağlamıyorsa sadece animal cutsu alıcam,
    yok zararlı çıkarsın daha sonra nitroyla birlikte al derseniz öyle yapayım.
    çok acemiyim bu konularda,duyduktan sonra derin araştırma yaptım,ama cok secenek var tabi :(

sizce ne yapmalıyım?

15. giyotin

giyotin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar merhaba,
    Boy:173
    Kilo: 91
    Bel: 114

yani topaç gibiyim, bi spor salonuna yazıldım, ilk olarak 15 dk yürüyorum, sonra biraz ağırlık çalıştıktan sonra tekrar bi 30 dk yürüyorum. En son olarakta 30 dk - 45 dk arası yüzüyorum. bu programı bir yağ yakıcı ve uygun beslenme ile kombine etsem sizce faydalı olur mu?

16. Fit4Life

Fit4Life Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Tam olarak en doğru cevabı kimse verememiş.

Animal cuts nasıl kullanılır?
    Hydroxycut nasıl kullanılır?

Her gün mü kullanılmalı? Sadece antreman zamanlar mı?

17. Fit4Life

Fit4Life Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul

Yardımcı olun arkadaşlar lütfen..

18. materyal

materyal Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Animal Cuts ve Hydroxycut

Merhaba,

Hem Animal Cuts hem de hydroxycut kullanmış biri olarak deneyimlerimi paylaşmak isterim.

Animal Cuts mı yoksa Hydroxycut mı?

Hydroxycut Adven. Ve Hardcore stick var ben hardcore stick kullandım. 500 ml suya karıştırarak içiliyor ve ilk içtiğim gün 20 dakika sonra hafif bir gariplik hissettim sanki hafif dozlu bir uyuşturucu almış gibi. ilk günler çok zorluyor ve özellikle günde 3 defa alıyorsanız ve sinirli bir yapıya sahipseniz sinirlerinizi tavan yaptırıyor. Ben sinirli bir yapıya sahip bir insan olarak her akşam evde sinir idmanları yaptım diyebilirim. Hydoxycut gerçek anlamda insan bünyesini zorlayan bir ilaç. Ancak hydroxcut içtiğinizde özellikle 2.yi içtikten sonra yerinizde duramıyorsunuz. İçinizde koşma isteği oluyor ve ne kadar koşarsanız koşun daha fazla koşmak istiyorsunuz. Garip bir halsizlik hissiyle beraber gelen enerji patlaması yaşıyorsunuz. Nasıl oluyor bilmiyorum ama biraz uyuşuk ama birazda enerjik oluyorsunuz. Kilo verdiriyor mu sorusuna eğer sporunuzu sağlam yaparsanız ve yediklerinize dikkat ederseniz şaşırtıcı bir şekilde kilo verdiriyor. Hydroxycut tüm enerjini tükettiği için geceleri açıktırıyor ister istemez geceleri kıtlıktan çıkmış gibi her gece 3 kere kalkıp birşeyler arıyordum buzdolabında... Bu bir paradox ve bu pradoxa dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer hyroxcut kullanır ve yemek yerseniz harcadığınızı yeniden depolarsanız.

Müthiç bir enerji patlaması ve spora karşı özellikle koşuya karşı istek...
    Ancak ağırlık kaldırırken vücudtta direnç kaybına neden oluyor sanırım. Ağırlık kaldırmak istemiyor insan.
    Gün içerisinde bitmek tükenmek bilmeyen bir enerji.
    Akşam gece hayatına akacaksanız arkadşlarınız uyuklarken siz dans pistinde tepiniyor olursunuz.
    İşe yarıyor mu? Kesinlikle yarıyor ama hiç bir şey mucize değildir unutmayın... Diyet yapın yediklerinize dikkat edin.
    Bu arada kas kaybına da neden oluyor bu nedenle whey protein takviyesi yapın!!

Hydroxycut hardcore kullandıktan sona animal cuts'ı denemek istedim. Ya hydoxycut kadar güçlü değil ya da bünyem bir şekilde alışmış olabilir. ancak şunu belirtmek isterim ki, Animal Cuts'ın yan etkileri daha az. Hydroxycut kadar sinir yapmıyor onun kadar zorlayıcı değil. Ve animal cuts'ta işe yarıyor. Her seferinde aynı içeriğe sahip şeyi kullanarak vücudun alışmasına neden olmaktansa farklı şeyleri kullanarak vücudun her seferinde yüksek performans göstermesini hedeflediğim için özellikle animal cuts denedim. Eğer sizde uzun süre yağ yakıcı kullanacaksanız 2 set hydroxycut 2 set animal cuts şeklinde yapabilirsiniz.

Ben hangisi daha fazla zayıflatır konusunda ayırt edici bir deney yapamadım ancak beni daha az zorladığı için Animal Cuts'ı daha çok sevdim.

Animal Cuts'ı hydroxycut'ın daha az yan etkiye sahip versiyonu gibi tarih edebilirim. ancak her ikisinin içeriğinde farklılıklar var. Bu nedenle farklı şeyler diyebiliriz.

Ayrıca bu ilaçların 3'ünü de kullanmış olan bir tanıdığım Lipo 6x denen ilacın en iyisi olduğunu söylüyor.

Nasıl kullanılırlar?

Hydroxycut'ın hardcore versiyonu 500 ml'lik su şişesine dökülüp çalkalandıktan sonra içiliyor. Garip bir tadı vardır. Meyve aromasının arkasına gizlenmiş kimyasalımsı bir aroma... Sıvı olduğu için kana daha iyi karışıyor. Günde 3 defa yazıyor ama 3 defa almayın çok zorluyor o kadar zorlamanmaya gerek yok 2 defa almak gayet yeterli oluyor. Benim önerim şu şekildedir. Sabah yemekten 30 dakika önce (mutlaka önce) ve spordan 2 saat önce (ve 30 dakika sonrasında hafif birşeyler atıştırın yoksa sinir patlaması yaşarsınız)... Spordan 2 saat önce diyorum çünkü spora çok yakın zamanda alırsanız hydroxcut'ın ilk etkisi halsizlik ve harekette isteksizlik oluyor. O etkinin ardından, 2 saat sonrası gibi enerji tavan yapıyor (bu zaman dilimi kişiden kişiye değişebilir veya bendeki etki sizde olmayabilir. her insanın metabolizması farklıdır)

animal Cuts'ın içinde saymadım ama sanırım 8 tane hap var onları sırasıyla bol bol suyla tüketiyorsunuz. Yine mantık hydroxycut ile aynı ve aynı zaman dilimlerinde günde 2 defa kullanmanızı öneririm. Eğer bünyeniz çok hassas ise günde bir defaya da düşürebilirsiniz.

Bu yağ yakıcılara termojenik termojenik yağ yakıcılar deniyor. Mutlaka yavaş yavaş olmak üzere gün boyu 8-10 bardak su tuketmeniz gerekmektedir. Bunu özellikle ihmal etmeyin. Çünkü bu yağ yakıcılar vücudu ısıtıyor ve su kaybına neden oluyor ayrıca daha da önemlisi karaciğere yükleniyorlar bunun için 8-10 bardak su içmeniz çok önemli... Ayrıca belirtmek gerekir ki az su içmek böbreklere zarar verdiği gibi çok su içmekte zarar verir. günde 10 litre su da içmeyin tabi :) Özellikle karaciğer ve böbrek problemi olanlar doktora başvurmalıdırlar. Bu ilaçlar vücudu zorlayıcı ilaçlardır kullanırken dikkat etmelisiniz.

Yukarıda Whey proteini kullanın kas kaybını azaltmak için demiştim. Eğer çok profesyonel sporcu değilseniz kaslarınızı çok önemsemiyorsanız BCCA whey'den ve aminoasit komlexinden daha az zorlayıcıdır. Çünkü diğer aminoasitler gibi değildir BCCA üçlüsü; karaciğerde değil doğrudan hücrede çözülürler ve hücre tarafından doğrudan kullanırlırlar.

Zorunlu açıklama:
    Bu yağ yakıcılar vücudu zorlayıcı şeylerdir eğer ihtiyacınız yoksa kullanmayın zayıflatmak açısından çok işe yarıyorlar ancak sağlığınızı ne kadar tehdit ediyor bu konuda hiç bir bilgim yok. Bu nedenle kullanmanızı önermiyorum. sonra bana gelip bu herif önerdi bizi bu herif mahvetti demeyin. kesinlikle kullanmayın gidin yeşilçay için :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:53 ----------

Her gün kullan ve mümkünse her gün kardio yap... Kürü bitirdikten sonra 7 gün ara ver ve gerekli görüyorsan 1 kür daha daha devam et...

Her ikisi de aynı şekilde kullanılır. Sabah kahvaltıdan 30 dakika önce bol suyla ve spordan 2-3 saat önce (bence) ve yemekten 30 dakika önce bol suyla...

Hydroxycut daha zorlayıcı, zorlayıcı olan daha çok işe yarar mantığındayım ama ben az az zorladığı için Animal Cuts'ı daha çok beğendim.

Not: Bu tarz takviyeler vücudu yorar ve vücuda zarar verebilir. Doktorunuz varsa (ki benim yok) ona danışıp kullanmanızda yarar var. Diyetisyen bir arkadaşıma sordum nasıldır diye çok umursamadan "kullan istersen" dedi.

Bozo-Baku, maietnigri, volkan88 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  19. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    bu ürün yağ yakımını aktif olarak mı yapıyor yoksa oturdugun yerden mi? ayrıca enerji verme seviyesi nedir?

20. beycank

beycank Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    hiçbir ürün oturduğunuz yerden yağ yakmaz
    Bu ürünleri kullanıyorsanız hakkını vermeniz gerekiyor
    güzel bir beslenme programı ve sağlam bir spor gerekiyor.

Sayfayı Paylaş