animal cut ve nitro.....deneyimlerim

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve ataberkim tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    daily dose
    When lifting, there is a critical 4-hour anabolic “window of opportunity” that exists. To take advantage of this window, take 1 pack within 30 minutes following resistance training. For even better results, take 2 packs daily – the first immediately before lifting, and the second within 30 minutes after. If you use a post-training protein shake, wait at least another 30-45 minutes after you’ve taken the Animal Nitro pack before drinking your shake. Always take Animal Nitro on an empty stomach, preferably with 8 oz. of grape or other fruit juice.

antreman gunleri yeterli.

Son düzenleme: 7 Ağustos 2010
  2. idemenk

idemenk Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    dostum attığın fotorafları gordum 9 hapın hepside plastik kapsul ıcınde senin animal cutsunun benm 3-4 tanesi plastic kapsuldu diğerleri normal hap gıbiydi garip renklerde fln , ürünü temin ettiğin yer emin guvenilir biyermi acaba?

3. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    Ben New York"ta yasiyorum, dolasiyla aldigim yerler de bir sorun yok. Olamaz da...

4. idemenk

idemenk Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    halla halla enterasan valla bende BB.com dan almıştım üstelik

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Yanlış hatırlamıyorsam böyle bir şey daha öncede konuşulmuştu. Bende supplementler.com dan almıştım benimkinde de 3-4 tanesi plastik çıkmıştı. Ama forumda ki konuda ambalaj farklılığından konuşulmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Yani orjinalliğinde sorun yoktu her ikisininde

6. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    Bence sizin aldiginiz urunde de bir sorun yoktur. Icerigi aynidir . Sanirim kapsulerin renkleri degistirilmistir.. Bir problem olsa satamazlar. Bir keresinde benim urunum eksik cikti ve telefonla 2 dakika gorusmemin sonunda 3 gun degil,ertesi gun urun elime gecti ve bir suru de deneme urunu ile beraber.. Nerede olursa olsun musteri musteridir buraya gore...

iyi calismalar..

Sayfayı Paylaş