Aminoasit kullanmalı mıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cappys tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cappys

Cappys Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo almak için 3 aydır spora gidiyorum. Multipower Mass Gainer kullanıyorum kilo almak için. Salonu değiştirdim bugün itibariyle ve yeni salondaki hoca gainerın yanında aminoasitte kullan dedi? Kas yıkımı olmaması için dedi. Ben de sizlere sormak istedim. Sizce faydası olur mu? Sonuçta gainer kullanıyorum içinde protein var :) e vücut kendisi de üretiyor zaten. Varsa önerisi tavsiyesi olan her türlü yorumlarınızı bekliyorum.

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Sordunmu hocaya kaca satiyormus amino asit i?selami sabahi kes o hocayla. daha neler duyucaz yaa:)ha unutuyordum cevabina gelicek olursak hayir gerek felan yok,beslenmen güzel olsun yetrli.

3. Cappys

Cappys Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Multitechin aminosunu verecekti 60 liraya geliş fiyatına vereyim sana kimseye söyleme dedi :)

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Buyrun işte olay budur!!dikkat et amino asitte ısrarı elindeki amino asit in son kullanım tarihinin yaklaşmış olmasından.

5. sporvebeslenme

sporvebeslenme Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni -Özel Ders Hocası
    Yer:
    Ankara
    benim gibi TÜRK HOCALARINA GÜVEN dediği doğru kullanablirsin . Daha yardımcı olur ve kas agrıların daha az olur. Vücut ağırlıgına göre 6 ila 8 gram arasında alabilirsin .

Sayfayı Paylaş