Amino ve bcaa

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ReLax35 tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    İyi günler arkadaşlar . Spora başlayalı 2 ay oldu , sorumu sormadan önce genel bi yazı yazayım.Öncelikle başlamadan evvel 57 kiloydum boyum 1.74 . 45 gündür de karbonhidrat tozu kullanıyorum şuan ki kilom 62-63 arasında . Yaklaşık 1 hafta önce protein tozuna da başladık ultimate nutrition prostar antreman sonrası 1 ölçek kullanıyoruz . Benim sizlere sorum amino ile bcaa kullanacağım bu dönemde başlasam mı başlamasam mı ? eğer alırsam gaspari 8000 amino alacağım , bcaa olarakta optimum bcaa 5000 almayı düşünüyorum . Öneri ve tavsiyelerini bekliyorum . cevap verecek arkadaşlar için şimdiden teşekkürler.

2. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Tavsiyesi olan yokmudur :)

3. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    Protein tozu kulanıyorsan amino asit'de gerek yok çünkü
    Protein Vucuda girdigi zaman saten amino asit olarak parçalanıyor onun için gereksiz.
    2 Ay gibi bi süreç'de yeni başladıgınız için saten sizin gelişiminiz Çok hızlı olacaktır. Bence amino asit'de gerek yok bcca'da gerek yok .
    iLerki zamanlarda kulanılabilir. ve XTEND Öneririm bcca olarak gayet başarılı bi ürün.

ReLax35 bunu beğendi.
  4. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    eyv kardeşim öneriler için :)

Sayfayı Paylaş