Amino Asit ALDATMACASI..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Xanthium tarafından 14 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Xanthium

Xanthium Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18

Bahsettiğim örnek (3.dünya ülkelerinde amino vs) başka bir başlık içinde offtopic olark geçtiğinden aramama rağmen bulamadım, belki arattığım anahtar kelimelerden bilmiyorum. Anlam veremediğim arama yaparsan bulursun diye diretmen, bulduysan konuyu paylaşırsın bizde fayda görürüz, teşekkür ederiz. Ama arama da arama diye diretmenin manası nedir anlamadım, admin olsan belki..

Konu açıldıysa bile bu tarz önemli meselelerin tekrar açılmasında fayda var. Hergün onlarca saçma konu açılırken bu konuya takılmana anlam veremedim, bilmiyorum belki supplementten ekmek yiyorsun ve yazılanlar hoşuna gitmedi. Gereksiz tartışma yaratmaya çalışmıyorsan paylaş bahsettiğin linki biz de teşekkür edelim ya da hiçbir şey yazma. Şayet ben arayıp bulamadığımı belirttim, insanlık hali bulamamış da olabilirim

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Yanlış hatırlamıyorsam (Doğru hatırladığımı düşünüyorum)Kutunun arkasında 6 hafta içinde tüketilmelidir diye bir ibare yoktu.Zaten sonuçta tablet amino asit alıyorsun ve 6 hafta içinde tüketiniz ibaresi saçma olur .
    Örnek ;PHP Amino Growth V12 500 Tablet bu ürünü ben yaklaşık 4-5 ay kullandım katabolik etki azalsın diye sabah alıyordum tek kutu 500 tablet tablet başı 10 mg L-carnitine içeren komplex tablet amino
    İlk günkü gibi ürün kendini muhafaza etti .(Zaten olması gerekende budur)
    Sonuç olarak biz bunu alıp içiyoruz spor yapalım derken sağlığımızdan olmayalım ,Sağlık bakanlığı tarım bakalnlığı nasıl çalışıyor aklım ermiş değil .Markette satılan sucuktan at eti çıkan bir ülkedeyiz bal diye insanlara şekerli şerbetli yağ satıyorlar ,amino asit diye neler içtik kim bilir ?

Xanthium bunu beğendi.
  3. Wademre

Wademre Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Burdan whey proteinle amino asit tabletlerini aynı anda kullanmamamız gerektiğini mi anlıyoruz

LG-E460 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
  5. Wademre

Wademre Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Peki mesela whey proteinini antrenman öncesi ve sonrası almayı , amino tabletlerinide ogle ve aksam yemeklerinden sonra 2-3 er tablet almayı düşünüyorum doğru mudur

6. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Bence çok da mantıklı değil bu şekilde kullanman. (Beslenmeni iyi yaptığını varsayarak düşünüyorum) Sonuçta amino asitler ve protein tozları aynı işlevi görüyor. Kullanılabilir ancak ekstra bir getirisi olacağından şüpheliyim. Yine de denemek istiyorsan zaten whey protein kullanacağın için amino asiti Universal Beef Amino gibi daha farklı protein türleri içeren aminoları kullanmanı öneririm. (Besinlerdeki amino asit profilinin çeşitlenmesini sağlayacaktır) Böylece hem her öğün et proteini almış olacaksın. Whey protein tozu ve amino asit aynı anda kullanılabilir. Ancak sonuçta ikiside aynı kapıya çıkıyor aşağı yukarı. Ben kendi önerimi yaptım Beef Amino diyorum bence bir araştır kararını ver. İyi antrenmanlar dilerim :)

7. Wademre

Wademre Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Eyvallah kardesim yardimci oldun ;)

Sayfayı Paylaş