America's Army Ücretsiz Süper Online Oyun

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve tahribat tarafından 11 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. mito

mito Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Tahribat, yaw soru cozmekten kendimi oss de gibi hissediyorum, atlama bolumu, basic bolumu, medical bolumu tamam dir, diger bolumler de test sanirim, bana su cevaplari bir kopyalasana, sadece iki bolum olsa gerek kalan :)

2. tahribat

tahribat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    bunların türkçesini çevirip yazsaydım gerçek hayatta da işine yarardı...
    biz işimize bakalım :D

Medic Traininglerinin cevaplarını veriyorum... bak 1 tane soruyu hatalı bırak honor sunucular sorguluyor kopyacısın diyip almayabilirler. Trainingleri komple bitirince geri döner aynı sınava girer hepsini full yaparsın.

ilk sınav Airway Management
    A, A, A, C, C, B, A, B, D, B, A, E, A, C, C, A, A, D

ikinci sınav Control Bleeding
    B, B, A, B, C, D, A, C

Üçüncü Sınav Treat Shock
    B, D, B, C, B, B, B

Açık alanda yapman gereken ilk önce en ağır hastaya müdahale etmek hızla koş en ağır hasta hareket etmeden yatandır, daha hafif olan biraz kımıldar, durumu hafif olan oturur yada ayaktadır. bir kaç denemede halledersin.

Bunları Bitirince Medic olarak yardım edip artı puan toplayabiliyorsun

Special Forces Traininglerinin cevaplarını veriyorum bunları hatasız yap...

İlk Bölüm B, B, C İkinci Bölüm A, A, A Üçüncü Bölüm A, C, D Dördüncü Bölüm A, D, B Beşinci Bölüm B, C, B

Special Forces in son trainingi en zor training, bu kısmı anlatmak yetmez !!!
    Helikopterdeki herifi çok iyi dinle.
    sürünerek hızlı hızlı ilerle gözcüler şüpehe düşerse yerinde 10 saniye hareketsiz dur harekete geçerken yavaş ol. sessizlik çok önemli, en uzun yolu tercih et gözcü kulelerinden projeksiyonlardan uzak dur. hadi kolay gelsin :D

3. mito

mito Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    cok saol, tahribat, yardimlarin icin, su anda server a baglanip oyunlara katilabiliyorum, tam olaak training i tamamlamadan...ama onune gelen olduruyor kardesim, su elimizdeki silahi nasil otomatik cevirebiliriz, ben tek tek atarken adamlar vurup gidiyor...

4. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    beuler konusu degıl ama ogame oyunayan varsa beklerım 26 ve 28 dee

5. tahribat

tahribat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    mito :) sen settings kısmından input a gir ordan configure settings e bas

alt fire yazar ona tıkla sonra z ye bas z tuşu artık otomatik atış moduna geçirir. en uygunu odur başka bişeyle oynama. elini de şöyle alıştır şimdi mouse sağ basında nişan alıyor ona alış gövdenin üstüne ateş et en kolay kafaya atış öldürür sonra boyna sonra göğüs kafesi tam orta kısım oralara alış, bacaklar sadece kanama yapar kolay öldürmez, atış yaparken hızlı olmaya çalış tetiğe basılı tutma silahı sarsar ardarda bas hedefle bakarak öyle rahat öldürürsün.

bak medic trainingi tamamlamadan medic modu seçemezsin.

sf trainingi bitirmeden sf sunucuların büyük bölümüne bağlanamazsın.

honor serverlar sana puan getirir, honor yükseldikçe yeni serverlar göreceksin.

altın kurallar

takım arkadaşını asla öldürme gerekirse kendin öl yoksa çok puan kaybedersin honor düşer

görevler öldürmekten daha önemlidir görevleri tamamlamaya çalış.

bilmediğin bir haritada düşmana ateş etmeden önce şunu yap sunucuya girdin takımı seçtin orda honoru en yüksek kim onu takip et. alanı daha çabuk öğrenirsin, u tuşu takıma yer raporu verir. yerlerin isimlerini öğren.

70 honor ve üstüne çıkınca mutlaka honor serverlarda oynayan ama asla honor serverlar dışında oynamayan tamamı honor 70 olan bir clan bul clan üyelerinin hepsinin kill oranı 3/1 öldürdüğün sayı 3 kat fazla olmalı en az... böylece en iyiler arasında yer alırsın. bu tip klanlar arasında yapılan turnuvalara katıl, sonra yeni haritalar açılacak normalde bunlar açılmıyor sf nin yanında dev yazar. burdan sonra çok nefis haritalar var ve oyun süresi 20-30 dk ya kadar uzayabiliyor. bu aşamadan sonrası düpedüz sümilasyon. helikopter kullanamazsın ama helikopterden ateş edebilirsin, hummer kullanabiliyorsun, yanındaki vatandaş ateş edebiliyor 3 tip humer var roketli olanı çok eğlenceli bot var kullanılabilen, sadece ulaşım amaçlı... kısaca çok zevkli yani.

6. tahribat

tahribat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    mito oyun hakkında neler düşünüyosun? sesin kesildi, beğenmedinmi yoksa :D

7. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    Tahribat,bu madical training'de cevapları verdim ama bitürlü sınav bitmiyor.Sınav kaç dakika sonra bitiyor yoksa extra bişeymi yapmalıyız ?

8. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    mito sana cevap veremez

9. tahribat

tahribat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    abi sınav bitince konuşan vatandaşın yanına gidicen o değerlendirmeyi yapıcak :D

10. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    Arkadaşlar training bölümünü bitirdim.Vatana millete hayırlı olsun. :lol:

11. ExEcutE

ExEcutE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar teknisyeni
    Yer:
    Kocaeli Profesyonel Fotoğrafçı
    Trainin bölümünü bitirdim bundan sonra ne olacak peki arkadaşlar :?:

12. tahribat

tahribat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    deployment e basıcan interneti tıklıycan serverler çıkacak enable punk buster işaretle join de oyuna dal.

13. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    America's Army'nin 2.7 versiyonu çıkmış (America's Army: Special Forces (Overmatch) v2.7)
    Bu yeni versiyonun boyutu 2.5 gb.

Benim bilgisayarda 2.6 versiyonu var. 2.7 yi yüklersem ,2.6 yı silmem mi gerekiyor ve 2.6 daki haritaları ve server'ları 2.7 de bulabilirmiyim? Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim :)

14. tahribat

tahribat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Evet silmen gerekiyor 2.7 sürümü çok pis donanım istiyor, bende duo core 2.4 cpu 1024 ram 512 ekran kartı var yine de detayları en iyi seviyeye çekemiyorum :x , yeni haritalar eklenmiş, humvee kullanabiliyorsun, humvee üstündeki makineliyi kullanabiliyorsun, javelin güdümlü füze kullanabiliyorsun, pusula eklenmiş, telsiz komutları çoğalmış, team speak daha güzel çalışıyor, daha hızlı internet bağlantısı istiyor en az 512 :x askerler daha gerçekçi, tuşları değiştirmişler daha verimli olmuş. propagandayı artırmışlar sinir oldum :x

15. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    Tahribat,verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.Bir de 2.6 versiyonundaki serverların çoğu bende
    gözükmemeye başladı.Bazı haritalar da bomboş.Bunun sebebi ne olabilir.Bunlar 2.7 mi geçtiler acaba?

Sayfayı Paylaş