Ameliyattan sonra tavsiyeleriniz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Stanley342 tarafından 29 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Stanley342

Stanley342 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    3 ay önce varikosel ameliyatı oldum. 1 yıldır falan da spor yapmıyordum çünkü biraz moralimi bozmuştu. 72 kilodan 62 kiloya kadar düşmüştüm. Ameliyattan sonra beslenmeme falan dikkat etmeye başladım tekrardan. Şimdi 68 kiloyum. Vücut tekrar kendini bulmaya başladı. Böyle devam edersem 2 ay sonra falan eski halime kavuşurum. Kas hafızası denen bir şey varmış gerçekten beyler. :D Size soracağım konu hangi takviye besinleri kullanmam gerek? Serious Mass Gainer ve Hardline ZMA Kapsül var ama bunun ne işe yaradığını bilmiyorum. Bir de enerji için Pharmaton var, bir işe yarayıp yaramadığı konusunda bilgim yok. Bilenler aydınlatabilir. Bunları ne düzenle kullansam bana faydalı olur? Gainer'ın çok faydasını gördüm, beslenmemin açıklarını tamamen kapatıyor. Sabah ve gece yatmadan gainer kullanıyorum. Hardline ZMA Kapsülü nasıl kullanmalıyım?

İkinci soru olarak da doktor testosteron ilacı kullanmam gerektiğini söyledi. 1 aya falan başlayacağım. Bunun bana dezavantaj yaratacağını düşünmüyorum çünkü doktor öneriyor. Sizce spora bir şekilde etkisi olur mu? Veya dezavantajı var mıdır body building'le ilgilenen biri için?

Bu arada varikosel ameliyatı için tavsiye arayanlar (doktor falan) her türlü yardımcı olurum. Yazabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş