ameliyat olacağım kısa vadede yağ yakma

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve igormami tarafından 3 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    merhaba herkese. ben bundan bir sene önce kıl dönmesi ameliyatı oldum. yara açık kaldı. yara kapatma ameliyatı olacağım. ancak yağ oranım yüksek bu yüzden enfeksiyon kapıp iyileşmeme oranım da çok yüksek. ancak sağlığım için en geç 6 sonra ameliyat olmam lazım. sorum şu. karbonhidrat alımıma çok dikkat ediyorum. diyete başladım. demir, d ve c vitamini eksikti bunları kullanıyorum şu anda. yani nature's supreme demir, carlson omega 3, redoxon kullanıyorum. yetersiz beslendiğim günlerde whey kullanacağım. şimdi sorum şu. en azından 90'a insem yeterli 115'ten. powerlifting geçmişim var. kaslarımın büyük bir kısmı küçülmedi ve skinny fat olmadan nasıl yağ yakarım? forumu araştırdım sürekli burada da yazıyorum ama malum; terzi kendi söküğünü dikemiyor. yani kısacası 6 içinde skinny fat olmadan yağ yakmam gerekli. kardiyo fazla yapamam zaten günde işe gidip gelirken toplam 1 saat yürüyorum.

teşekkürler.

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    İstesende skinny fat olamazsın tahminimce. Herkese önerilerde bulunduğuna göre gerekli bilinçte var. Tek kalan nokta bildiğin şeyleri uygulamak :)

Sayfayı Paylaş