Altair'in p90x günlüğü.

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve ilker altair tarafından 14 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ilker altair

ilker altair Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Bu gün, KENPO X vardı ve harika geçti 47 - 48 dk dayanabildim sonra bayılmadım ama işe gideceğimi de düşünerek dinlemeye daha fazla zaman ayırmaya karar verdim. sonuç olarak kendimi çok iyi ama uykusuz hissediyorum. iş biter bitmez umarım eve gelebilip hemen uyuyabilirim. yarın dinlenme günüm pazartesiyi iple çekiyorum!

elezar bunu beğendi.
  2. ilker altair

ilker altair Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    sonunda en korktuğum oldu! hasta oldum! bugün serum yedim, hem işlerimin hem de sporumun aksamasını istemediğim için olabilecek en erken şekilde ayağa kalmak için elimden geleni yapıyorum acaba sizin tavsiye edebileceğiniz bir şeyler var mıdır? göğüs sırt ve karın parçalama egzersizleri mortladı bugün :(

3. Hayrismsek

Hayrismsek Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Dostum bende çok kötü oldum dün hastanede serum yedim ve su şişesi açıcak gücüm halim kalmamıştı bugünde aksadı haliyle umarım en kısa zamanda kendimize geliriz aksayınca moralim bozuluyor :/

ilker altair bunu beğendi.
  4. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Bende hastayım ama pes etmek yok antrenman yapabilirim sanırım ama tabiki rekor denemiyecegiz amac kaslara sinyali göndermek az yada çok bir doktora gorunmeniz guzide gunlugunuzun kaldığı yerden devam etmesini sağlayacaktır :)

5. ilker altair

ilker altair Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    anladım tabi ki söylediklerinde haklısın çok teşekkür ederim ilgilenip geri bildirim yaptığın için bu gün hastalığımın 2. günü ve 2 serum 4. iğnemi yedim. yediğim meyvelerin cevizlerin haddi hesabı yok sanıyorum 1-2 güne ayaklanırım .)
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Ekim 2015 ---
    benim de moralim bozuluyor ama sağlık için yapıyoruz sonuçta, sağlığımız da bozukken ara verelim ya hem zaten recovery haftam gelmişti benim .) bakalım bu hafta böyle dinlenerek geçsin .) umarım hepimiz için iyi şeyler olur ve hedeflerimizin ilerisine ulaşabiliriz .) çok teşekkür ederim zamanını ayırıp cevap yazdığın için .)

elezar bunu beğendi.
  6. ilker altair

ilker altair Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Bu hafta resmen ellerimden kayıp gitti ne kötü şeymiş hastalık! ama bu gün daha iyiyim köpeğimi tarayıp odamı ve balkonumu temizledim. gece yine program var ve perşembe günü yine dinlenmeyi düşünüyorum yani kendimi iyi hissettiğim ilk anda başlayacağım ama içimden bir ses pazartesiye kadar uzayacak diyor çünkü, bu haftaki program takvimimiz çok yoğun. her neyse alt giyecek bir şeyim kalmamış kış gelince farkettim ya yırtık yerleri var ya da bana bol geliyorlar :D big sam'den bir şeyler almak istiyorum acaba nasıl bilirsiniz orayı tavsiye eder misiniz nedir, nasıldır?

7. ilker altair

ilker altair Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    1 hafta yataktan kalmadığım için bu gün tekrar başladım göğüs ve sırt idmanı vardı. günüm aksiliklerle başlamasına rağmen, elimden geleni yaptım. sabah kız arkadaşımın "ben iyi değilim işten izin aldım gelip beni alır mısın?" demesiyle başladı daha sonra veterinerimin -bugün randevum var- köpeğini tüfekle vurulması sonucu şoka sürüklendim. sonrasında da evime geldiğimde 1 aydır aralıksız bütün gücüm ve motivasyonumla yaptığım sporumun tracklistinin, yani bugün şu hareketleri şu kadar tekrar yaptım, şu kadar ağırlık kullandım vb gibi şeyleri yazdığım defterimi annem ve babamın kaldırdığını nereye kaldırdıklarını hatırlamadıklarını söylemeyeleriyle motivasyon çöküntüsüyle başladım. yaptığım tekrarlar normalden daha az olmasına ve daha az zorlanmama rağmen, 12 setin sonunda "bugünlük bu kadar yeter." deyip dozunda bıraktım normalde 24 setlik bir idman ve sonrasında da 11 setlik bir karın idmanına girmem gerekiyordu ama sağlıklı kalmamamın, hem motivasyonum hem de gücüm için şov yapmaktan daha önemli olduğunu farkedip burda bıraktım. kalori yaktım, kaslarıma sinyal gönderdim. mutluyum tatlı bir uyku çöktü sağlıklı hissediyorum en iyisi de proteinin tadı!! bugün ne kadar aksi başlasa da tamamladım!!

8. ilker altair

ilker altair Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    bugün cardio x'i tamamladım. plyo beni kesinlikle zorluyor yav.. iyi yoruldum içimde bir şeyler var beni sürekli mutsuz ediyor. sağlık olduktan sonra vücut falan yapılır da bu mutsuzluğun çözümü nedir yav.

9. ilker altair

ilker altair Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    bugün omuz ve kol idmanını bitirdim. hastalığım hala devam ediyor. Öksürükler, idmanı çok zorlaştırıyor. dediğim gibi kiloları arttırıp tekrarları azalttım. zorlanmak iyi geliyor. ab ripper x'i oyuna haftaya dahil edeceğim. 2 haftalık bir dinlenme gibi olmuş olacak. önümüzdeki hafta ENERGY BOOSTER yemek planına başlıyorum artık. bakalım hayırlısı allah utandırmasın..

10. ilker altair

ilker altair Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    bacak idmanından çıktım. aslında hem en kolayı hem de en zoru bacak idmanı galiba.. yaparken çok zorlandım ama mutluyum güçleneceğimi biliyorum! bunun yanında insanlar artık susup beklemeye başladı. benden bir şey olmayacağına inananlar, şimdi "olacak, olacak" demeye başladılar!" mutlu oluyorum. evet ben yapabileceğimi biliyordum, keşke başında inansaydınız bana.. neyse tam olarak 3 hafta sonra fotoğraf paylaşacağım bakalım gerçekten işe yaramış mı? .)

11. ilker altair

ilker altair Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    sıkıntı büyük! p90x'in ikinci ayına girdim ve motivasyonum sıfır. 5-6 gündür spor yapmıyorum. üstüne üstlük bir de kendimde değişim göremiyor oluşum beni mahvediyor! motivasyon için bir yol bilen yardımcı olursa çok sevinirim. hayatımda hiçbir şeyi bu kadar istediğim halde kendimde onu yapamayacak gücü bulamamışlığım olmadı!

Sayfayı Paylaş