Alt karnımdan bıktım artık pls.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vixx tarafından 31 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Artık alt karnımdan bıktım şuan heryerimden memnunum bulk için ama şu altkarnım yüzünden bulk hevesim kalmıyor.Artık sarktımı ne oldu bilmiyorum.Zaten vücudumda çok yumuşak bıktım artık son 2 haftadır karın çalışmaya başladım.1 Ay daha çalışacağım göreceğiz bakalım.Sizce sarkmamı var? Artık motivasyon falanda kalmadı.Yağ yakmak için nasıl beslenmem gerektiğini biliyorum ama aptalım.Aptal olduğum için çok az yiyorum.Ne yapmam gerek?

Ekli Dosyalar:

2. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    karnın o kadar berbat değil ama genede kafaya bu kadar takıyorsan yağ yakıcı steroid tavsiyesi alabilirsin. Ayrıca sadece karın çalışmakla düzeltemezsin o karnı öyle bir dünya yok, bu işin sırrı beslenmede...

3. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Yaşım daha küçük olduğu için henüz steroid kullanmak istemiyorum.Karnım bana görede çok çok kötü değil zaten sıktığımda 6pack görünüyor.Ama alt karnım biraz kötü.Ve karnım çok yumuşak geçen gün bulka başladım daha 1 hafta olmadan dedim benim alt karnım kötü yakmadan başlamıyım diye de yakamıyorum çok sinir bozucu

4. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Kafalar cidden güzel. Şu karın için de steroid duyduk ya şu forumda...
    Beslenmeni düzene sokup programa biraz daha kardiyo ekleyecen. Alt karın en zor giden bölgelerden o yüzden sabır ve süreklilik gerekiyor.

mrthr35, İzzetKaragöz ve vixx bunu beğendi.
  5. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Ben bir yandan alt karnı yokmetmek isterken bir yandanda karın çalışarak karnıma hacim katmak istiyorum.Kalori açığında karnıma hacim katabilirmiyim?

6. Oğuz Yücel

Oğuz Yücel Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Bulkta olabildiğince temiz kilo almaya çalış şekerden uzak dur Clean bulk yap yazında definasyona gerek kalmaz

vixx bunu beğendi.
  7. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    O bölge en zor, en sıkıntılı yer. Kolda 2 ay çalışıp ölçü kazanırsın, karında 1 sene biyerini yırtsan gelişme olmayabilir. Güçlendirmesi kolay ama hacimlendirmesi zor bir bölge. O yüzden takılma, zamana yay.

vixx bunu beğendi.
  8. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Çok Teşekkürler

9. Richarlison

Richarlison Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Beslenmen nasil kardes iyi forum yakalamisin

10. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    bir makalede okumuştum. 18 yaşına kadar yediğin abur cuburlardan dolayı oluşan alt karın ne yaparsan yap gitmezmiş.

11. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    cümlemde karnın kötü değil ama KAFAYA ÇOK takıyorsan yazıyor, kimi insanlar b u tür konuları hastalık derecesinde kafaya takabiliyor !!!!

12. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Aslinda beslenmem değişken ya.Genellikle şeker ve hamur tüketmiyorum.Beslenmem şekersiz ve hamursuz sadece ekmek var.Öğrenci olduğum için genellikle evdeki yemekler ama kahvaltım sabit 3 4 yumurta ekmek yulaf ve protein tozum var 1.5 aydır.
    Yaşım 16.Ama küçükken tam bir abur cubur makinesi olduğumu saklayamam.Aslında okulda ve bazen dışarda futbol oynan biri olarak ve küçükken yazın birkaç ay futbola gitmiş ve genellikle hep evde oturan biri olarak 6 ayda güzel gelişim gösterdiğimi düşünüyorum.
    Evet vucüdumu aşırı kafaya takıyorum bu doğru çünkü eskisi gibi olmayı istemiyorum.Gerçi eskisi gibi dediğim 10 kilo fazla.Eskisi gibi deyince şimdi bi bok olduğumda yok açıkçası.Yaşım küçük olduğundan dolayı ben kullanmak istesem bile ailemden okkalı yiyebilirim :)
    Abi yağ oranım fazla değil zaten ne kadar kardiyo yapmamı önerirsin?
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Ocak 2019 ---
    Bu arada buradaki bütün fotolar şuanlık

Son düzenleme: 31 Ocak 2019
  13. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Kafaya takıyor diye önerdiğin şeyin farkındasın ve savunuyorsun yani... hayatta başarılar.
    Ben kardiyo seven biri değilim o yüzden bu konuda yardımcı olamıcam maalesef ama 16 yaşında ambalaja bu kadar takılana kadar dolu bir insan olmayı amaçlaman senin yararına olur. Bu da bir abi tavsiyesi olarak dursun aklında.

vixx bunu beğendi.
  14. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Abi burası spor ile ilgili bir forum olduğu için sporla alakalı konularda konuşuyorum.Boş biri olduğumu nerden çıkardın anlamadım yani buraya kitap önerisi istemeye mi gelmeliyim

15. xxbar10xx

xxbar10xx Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    Hatay
    Yaklaşık 1.5 senedir foruma girmiyorum ama şu yazılanları gördükten sonra gelip yorum yapmamak bu genç kardeşimize haksızlık olurdu.Genç kardeşim sporla ilgileniyor olman ve bu konuda kafanı yorman güzel birşey.Ancak her şeyin fazlası zarardır.Çevrende gizli steroid kullananları,afişte hem fit hem hacimli insanları örnek almayı bırakman gerekir.Doğal olarak bu sporu yapıyorsan belirli bir yağ oranı değerinin altına inebilmek çok güç.Vücudunu tanımaya çalış ve ona göre antrenman yap.Bu sporun en zor yönü de burada yatar.Alt karın bölgesi seneler içinde forma giren ve sıkı diyet isteyen bir bölgedir.Aceleci olmak bu sporda kaybettirir bir de doğal olarak yapıyorsan hepten karamsarlığa düşer,sağlıklı ve dinç olmak için yaptığın bu spor seni psikolojik olarak zora düşürür.Sporunu yap,beslenmeni ayarla ve vücudunu tanımaya çalış.Emin ol zamanla işi çözecek,vucudunu tanıyacak ve istediğin yağ oranına ineceksin.Alt karın bölgesi çoğu doğal sporcuda yağlıdır ve seneler içinde hacmide kendisine yeterli geldiğinde sıkı bir antrenman programı ve kardiyo ile eritmeyi başarır.Yazılan yorumlarda steroid tavsiyesi veren adamlara da patates vücutları ile mutluluklar dilerim.Az biraz sorumluluk sahibi olun ve yazdığınız yorumların insan sağlığını etkileyebileceğini unutmayın.Burada verilen tavsiyelerin çoğu insan sağlığını direk ve dolaylı yoldan etkileyebilen şeyler içerir ve forumun amacıda en doğru bilgiyi sunabilmektir.

Lie ve vixx bunu beğendi.
  16. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Çok teşekkür ediyorum sanırım kafama çok takmamamı bunun normal olduğunu ve hacimlenmem gerektiğini söylüyorsunuz.Bende artık öyle yapmaya başlamalıyım cidden.Zaten 6 ayda yağ yakımından başka tek üzülmediğim şey ölçü kaybetmemem oldu.6 aydan beri kolum büyümedi ölçü alamadım ama şekillendim.Sanırım artık büyüme vaktim geldi.

17. Adamin_Ham_Maddesi

Adamin_Ham_Maddesi Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Sydney
    karnında birşey yok boşuna kafaya takma

18. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    boş bir konu.

19. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    ii dedin kral

20. EmreBeastPower

EmreBeastPower Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    sana sabah aç karnına youtubeden ege fitnessın azrail patentli kardiyosunu öneriyorum bol bol dizleri karna çekiş hareketi yap ve bolbol durdugun yerde koşu yani yap ve mountain climbing yapmanı öneririm ve şekilli olmasını istersende plank yapabilirsin

Sayfayı Paylaş