Alt karın ve Yan karın yağları erimiyor.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Body.26 tarafından 24 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Tam 2 aydır spor yapıyorum. Kilom 75-76 civarıydı şuan 74 kiloyum. Kaslarım gelişiyor. Üst karın yağları eridi ama alt karın ve yan karın yağları bir türlü erimedi. Proteini gramı gramına alım yapmıyordum daha yeni yeni almaya başladım. Ama yağlı besinleri azalttım. Çay, kahve vs. şekersiz içmeye başladım. Ekmek yemiyorum. Arada tatlı krizi çıkıyor ama onuda Eti karam %70 kakao ile engelliyordum. Artık ondan da yağ gelmesin diye pekmez aldım, kriz olduğunda 2-3 kaşık yiyeceğim. Antremandan önce ve sonra 15 dakika koşuyorum. Yurtta kaldığımdan yumurta, lor peyniri ve yoğurt yiyerek protein ihtiyacımı karşılıyorum. Günlük 105 - 110 gram civarı protein almaya başladım. Bu göbek nasıl eriyecek ? Yapmam gereken özel egzersiz var mı ?

İşte vücudum :

http://i.hizliresim.com/7kVRnl.jpg
    http://i.hizliresim.com/Nq9MRQ.jpg
    http://i.hizliresim.com/DM8nal.jpg

2. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    uppppppppppppp

3. OttomannSlapp

OttomannSlapp Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Barfiks barı
    15 dakika koşu yeteri değil kanımca. Ben salonda çalışırken 1 saat kadar koşardım bazen daha da artardı. Artı salon haricinde dışarıda sabahlar bir yarım saat koşmanı öneririm çünkü sabahları insülin daha azdır vücutta böylece yağ yakma oranın artar. Bisikleti de kullanmayı ihmal etme salonda. Kolay gelsin

4. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Low karbo diyeti uygula ve definasyona yönelik çalış.Olmadı keto diyete geç.Dene,yanıldır bu işler.Vücuduna uyanı bulursun ve tabi ki herşeyden önemlisi bulkingdeyken temiz beslenmek.

5. Karma

Karma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Aynı durumdan bende şikayetçiyim

6. Ömerkpc1907

Ömerkpc1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Egzersiz dediğin şey burda cardio oluyor. Vücudun yağlı,cardioya yönelmeni öneririm ancak kilo kaybı yaşadığın için kas kütlende düşecektir buna göze alman gerek. Yoksa bu durumdan kurtulamazsın.

7. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Yarım saat koşuyorum, günde 1 saat civarı yürüyorum. Kaslarım gelişiyor ama o gıcık göbek yüzünden hiç bir şeyin anlamı olmuyor.

8. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Kasların gelişmesi 2. Ayında olmandan dolayı. Az kalori aliyosan zaten gelisemezsin. Gelelim çözüme;kalori azalt ve 1 saat koşma. 15 er dk bana göre fazla bile. Süpersetlere yönel. Bol bol compound egzersizlerle çalış. Kardio içinde hatta hiç koşma. Tabata gibi kısa yogun idmanlar yap

9. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Onlar ne oluyor dostum ? Kaloriyi azaltıyorum zaten. Almam gereken kaloriden düşük kalori alıyorum.

10. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Tamam günlük ihtiyaçtan 500 civarı az al. Yazdigim cümlede anlamini bilmediklerini bi araştır, dediğim gibi çalış

11. Devadam4

Devadam4 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Benzer bir problemim vae. Bir buçuk yıl sonra salondaki hocanın önerdiği programa göre 3 farklı gün içeren split program ve her biri gün için farklı birer karın hareketi verdi. Aynı zamanda hacimide koruyup yağ yakmak istemiştim. Şu an kilomu koruyarak üst karın kaslarım belirginleşmeye başladı ancak üstteki 4 karenin altındaki kaslarda hiç bir belirti yok. Haftada bir gün kardiyo yapıyorum. Göbeğin alt kısmı nasıl gider acaba ne önerirsiniz?

Sent from my iPad using Tapatalk

12. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link : https://www.bodyforumtr.com/threads/yağ-yakmak-ve-İncelmek-nasıl-olur.3501/

Arama Kelimeleri : Yağ Yakımı

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş