alt gogusdeki gorunumu duzeltmek icin ne yapmalıım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve vanmur tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    mrblar 11 aydır bu sporu yapıorum alt goguslerde sanırım bıraz yaglanma oldu salondakiler goguslerimin genis ve iyi oldugunu soler genelde fakat sıcakken ole gorunuo calısmadan sonra tekrar ucları yaglı duruo ben bunu gecirmek icin herzamn antremana baslamadan once ısındıktan sonra 15 15 12 12 seklinde dips yapıorum fakat bir turlu bunu duzeltemiorum sıcakken cok iyi gayet ama sogukken kotu ucları bellı oluo bu yuzden beyaz t-shirt giyemiorum bana onericeginiz bise varmı foto dersenız foto koymustum ve goguslerin sekilsiz oldugu solenmisti yardımlarınız beklıorum

2. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    aynı sorun bendede var mesela idmanda koşarken veyaz duş alırken uçları harika ve fit duruyor ama 1 saat geçince yumuşuyor o çok kötü bişey bi ara göğüs çalışmamayı bile düşündüm bende 15x4 hafif kilo bench press çalışıyorum

3. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    aynen dustan sonra mukemmel oluo aynaya baktıgımda hosuma gidio ama sonra nefret ediorum ltfn yardım

4. @COMMANDO@

@COMMANDO@ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    aynı sorun bende de var bunun çözümü ise yağ yakmaktır ve vücudu sıklaştırmaktır. Ben sabahları kalktığımda buz gibi suyun altına giriyorum, ve her normal yıkanmadan sonra mutlaka soğuk suyun altına giriyorum. Burada ki amaç vücudun sıklaşmasıdır. Tabi bu buz gibi su olayını ise herkez yapmasın vücudunuzun hastalıklara karşı çok dirençli olması lazım.

5. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    yağ yakma konusunda haklısın ama duştayken hakkatten mükkemmel gözüküyor bende anlmaadım gitti

6. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    hmm yagla ilgili olabilr ama ben 1.73 boydayım ve 75 kg mım.hacim yapmaya devam ediorum bu donemdede diyete girmeyi pek dusunmuom en azından 1 sene dha devm edip sonra diyet yapmalıyım diye dusunuorum.soguk dusa gelincede faydası oluomu peki

Sayfayı Paylaş