Alt göğüs sıkıntısı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve berk1905 tarafından 26 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. berk1905

berk1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    yani galiba öyle.
    çoğu yerde böyle bir şey yok göğüs tek kastır izole edemezsin deniliyor ancak o zaman neden alt, üst ve normal benchler var?

ve asıl olaya gelirsek göğüs genetiğim çok iyi çok iyi büyüdü. large tişörtü bile dolduruyor ki xlyi de doldurur. ve yakından aynaya baktığımda çok büyük ve güzel gözüküyor ancak uzaktan baktığımda genel anlamda büyük gözükmüyor. galiba bunun sebebi alt göğüs.

göğüs kasımı sıktığımda alt boş zaten. pek de anlayamıyorum bakınca sıkıntı alt mı diye ki herhalde alt. çünkü yakından ayna dibinden bakınca çok iyi gözüken göğüs uzaktan göz hizası aşağı düştükçe bozuluyorsa alttır.

şimdi merak ettiğim şey alt göğüs çalışmalı mıyım yoksa hiç gerek yok mu tek kas grubu hesabı. bu konuda düşünceleriniz nedir?
    foto çekip atmak isterdim ama fotoğrafta da güzel gözükmüyor. ayna dibinin ilüzyonluğu mu var çözemedim. fotoda anlaşılmıyor.

edit: bu arada sadece üst göğüs ve normal bench yapıyorum bu mevzuya dayanarak. eleştirisel yorumlara açığım yeter ki bilgileneyim :laughing:

Sayfayı Paylaş