Alt göğüs hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve enter33 tarafından 22 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    evet arkadaşlar tecrübeli abiler, 7. ayımdayım göğüsümden biraz şikayetçiyim, yani gelişme oldu fakat istediğim estetiği yakalayamadım. Dün salonda görevli bi arkadaşa sordum göğsümü gösterir göstermez alt göğüs gir dedi. 7 ay içindede neredeyse düzenli hiç alt göğüs girmedim. Sizin önerileriniz neler olabilir, nasıl bir program tavsiye edersiniz göğüs için ?:confused:

2. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    normal programında son hareketı bence alt gogus gir dips uc set tukenene kadar farkı gorursun

3. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Onceliği her zaman üst göğüse ver , üst göğüsün yeterli kıvama geldiğinde alt göğüs çalısmanın cok da gerekli olmadiğini anlayacaksin.Ancak dips denen bir hareket var ki , göğüsü çizer , göğüse ben buradayim görüntüsü verir ama bunun için öncelikle yeterli bir genel göğüs hacmine sahip olman gerekir.Bunun içinde bol bol incline ve flat bench calismalarina yoğunlasmalisin.Dips sonraki iş

moothy bunu beğendi.
  4. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    kesinlikle katılıyorum
    üst göğüs en en önemli yer,eğer alt üstten fazla gelişirse kötü bir görüntü oluyor,özellikle tshirt giyince

Sayfayı Paylaş