Almam gereken supplement yardımcı olur musunuz ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kadir001 tarafından 22 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kadir001

kadir001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaşım 17
    84.7 kiloyum.
    Boyum 180 cm.
    Ancak vücudumdan hiç memnun degilim ramazandan sonra fitness salonuna baslayacagım.
    Şu anda elimde olan ürünler
    Xpro L-Carnitine Shots 3000 Mg 21 tüp
    Scivation Xtend

Amacım ise sadece fit bir vücuda sahip olmak kilo vermek ve biraz vücudun estetik gözükmesi arkadasım protein tozu ve glutamin almamı söylüyor ancak benim için tamamen gerekli mi karar veremedim daha dogrusu fit bir vücut için öncelik vermem gereken suppelement ne olmalı.

2. Emocan_s

Emocan_s Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    Merhabalar. Fitnesse başlamak için illa ki kimyasala gerek yok. Zaten kilo boy orantınız iyi sadece karın vardır hafiften. L-carnitine keşke HARDLİNE THERMO olsaymış onun değerleri 2 katı iyi. Önümüz yaz havalar +35 derece hemen hemen zaten kiloyu rahat verirsiniz. Bence bu kimyasalları bırak günlük 15 dk ısınma yapıp ilk ay adaptasyon hareketleri yaparsın muhtemelen. Sıkı bir diyete gir. Sabahları 2 yumurta 100 gr yağsız peynir 1 dilim kepek ekmeği 4 zeytin salatalık domates yeterli. Ara öğünleri kes sadece meyve yiyebilirsin. Şekeri yavaş yavaş azaltmalısın sonunda sıfırlanacaktır. Çikolata cips hele koladan kesinlikle kaç. Öğlenleri protein ve hafif karbonhidratla beslen Akşam kesinlikle karbonhidrat yememelisin. Yatmadan önce yağsız süt iç yat tamamdır. :) Başarılar. Bende 17 yaşındayım boyum 169 kilom 92 kiloydu 4.5 ay içerisinde 62 kilo oldum sen takıntı yapma 75 olsan vücudun iyi görünür.

Sayfayı Paylaş