Allah askına bi yardım abilerim moral bitik

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve nidale478 tarafından 19 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nidale478

nidale478 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba yaşım 16 ben hemen anlatayım boyum 1.55 iken eskiden bayağı kilolu ve yağlıydım sonra bişey oldu ve hiçbirşey yemedim ve ortadan kopacka şekilde ince bir hale geldim eskiden her gün ful protein aldıgımdanmıdır nedendir bilmem karın kaslarımın hacimi vardı sıkınca oluyordu sonra kickboksa basladım lisanslıyım su an ve gecen yaz vücudumda kas yok diye denzie girmedim ciddi takıntım oldu omuzlarım gayet geniş boyum 1.74 civarı kilo 55 bel çevrem 70 yada 69 du ben 2 yıldır her gün aralıksız kas çalışıyorum şimdi sıkınca nerdeyse hayal meyel karın kasları görünüyo gibi kilolu da değilim taş gibi karın kaslarım dokununca hayvan gibi göğüs kol kaslarım var ama karın için kafayı cidden çok bozdum acaba yağ oranım mı yüksek diyicem oda değil gibi görünüyo ama şu karın kaslarını iyice belirginleştirmek için ne yapabilirim allah askına su dünyada en azimli ve en istekli kişi benimdir diye Bile diyebilirim hafiften görünüyo4 tanesi dokununca döbüşçü kasları gibi karın ama çok nerdeyse silme hafif görünüyo oda az sıkınca her gün barfiks yapıyorum idmana gidiyorum spor salonuna kayıtlıyım allahınızı seviyorsanız yapmama yardım edin yağ oranım yüzde 8 gösteriyo intermette ama bilmiyorum nasıl indiricem şu yağ oranını lütfennnn:mad:
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Nisan 2015 ---
    Bu arada birşey ekliyim göğüs kol kaslarım gerçekten profesyonel sporcu kasları baya bir belirgin karına ihtiyacım var :(

2. llLasVegaSll

llLasVegaSll Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Manisa
    Dert Ortağıyız kardeşim bana mesaj atarmısın ?

Sayfayı Paylaş