Allah aşkına bana bir program önerin

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Sawyer07 tarafından 23 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Sawyer07

Sawyer07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Kararsız kalmaktan, hangisini yapsam acaba diye düşünmekten bıktım gerçekten. Bana haftada 3-4 gün gidebileceğim bir program önerir misiniz? Bacak hariç her kası haftada en az 2 kere çalışabileceğim, içinde deadlift olmayan bir program uygulamak istiyorum. Şu an önceliğim üst vücut. 3 gün full body yapsam az gelecekmiş gibi geliyor. Göğüse ya da sırta 2 hareket yaptığımda yetmiyormuş gibi hissediyorum. Şu an push/pull yapıyorum. Push günleri squat yapıyorum sadece bacak için. Uyguladığınız ve iyi sonuç aldığınız split olmayan bir program önerir misiniz bana, varsa hareketleriyle birlikte?

2. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    3 gün fullbody yi sen bi yapta yetersiz gelmesi bi köşeye kalsın.

3. Sawyer07

Sawyer07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    1 yıldır spor yapıyorum ilk 4 5 ay full body yaptım zaten sen ne diyorsun kardeşim adam gibi yardım istedik.

4. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Bizde sana sen 3 gün hakkıyla bi fullbodyni yap o seni 1 yil daha götürür diyoruz.sen yetersiz geliyor diyorsun sanki 10 yıldır spor yapıyorsun. Bak ben 2 yıldır spor yapıyorum. Suan cok standart compound hareketlerden olusan fullbody uyguluyorum. Gayette gelisim gosteriyorum. Sana programi yazarim.

5. Sawyer07

Sawyer07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ben öyle hissettiğimi düşündüğüm için sizden bilgi almak için bunu yazdım zaten. Yoksa ben de full body yapmak istiyorum

6. Vendetta902

Vendetta902 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Haftada 3 gün ile tek bölge ya da çift bölge olmaz olsa da verimli olmaz. Ben itme - çekme - bacak şeklinde haftada 5-6 gün çalışıyorum ve güzel verim alıyorum. Full body konusunda bence küçümsenecek bir sistem değil bazı bb yarışmacıların yarışmaya az bir süre kaldığında full body e geçtiklerini de biliyoruz örnekleri var. Hakkını vererek çalışman önemli.

7. Sawyer07

Sawyer07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yok split yapmak istemiyorum zaten. Upper lower da 2 gün bacak olduğu için istemiyorum. Aslında ben de push pull legs'in iyi olduğunu düşünüyorum ama 5 gün spor salonuna gidecek vaktim yok. Bir de sende ağırlıklarda düşüş olmuyor mu 1 günde itme ve çekme hareketlerinin hepsini yaptığın için?

8. Vendetta902

Vendetta902 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    İtme çekme yi bir gün de hepsini yapmıyorum 1. Gün itme 2. gün çekme 3. Gün bacak 4. Gün off şeklinde. 3 günden fazla ara verince ağırlıklarda hissedilir bir düşme oluyor bende, aşırı ağır antremanlarda da dinlenmezsen bir sonraki gün aynı bölgede güç düşüşü normal.

9. Sawyer07

Sawyer07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yukarıdaki mesajda ve değil veya olacaktı yanlış olmuş. Ben de 1. gün itme, 2. gün çekme, 3. off, 4. itme, 5. çekme olarak yapıyorum. İtme gününde squat yapıyorum mesela. Ama atıyorum itme gününde göğüs ve omuzdan sonra triceps girerken çok zorlanıyorum. O yüzden ağırlıklarım hiç artmıyor

10. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    bodybuilding.com da bir sürü program var bakabilirsin.

11. Sawyer07

Sawyer07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim, bakacağım.

12. frontpage

frontpage Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    push pull legs 5 gün olanlar var 2 push 2 pull 1 leg diye. bodybuilding com da training kısmından bulabilirsin envai çeşit kafana göre var

13. Sawyer07

Sawyer07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    5 gün çok fazla benim için. 3 ya da 4 gün gitmeyi düşünüyorum. O yüzden ya full body ya da 4 günlük bir push pull programı olacak. upper lower'ı da 2 gün bacak olduğu için istemiyorum.

Sayfayı Paylaş