Alkol ve Vücüt - Bir Sorum Var?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve AKBATUN tarafından 21 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. AKBATUN

AKBATUN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle selamun aleyküm , direk konuya geçiyorum benim biraz alkol takıntım var siğarayı bıraktım ama alkol haftada 1 defa kullanıyorum ve oda 3 veya 4 tane kırmızı tuborg alıp kafa dinliyorum şarkı filan öyle yanında bişeyde yemiyorum. Herneyse şimdi ben bunu antremandan sonra içersem ertesi bir sorun olur mu yaptığım onca şey boşa gider mi? Ve diğer sorum , ben 2 gün vücüt çalışıp 1 gün dinleniyorum. OFF günümde ALKOL alsam gene 3 - 4 bira max ertesi gün antremana gitmiyorum sizce doğrumu yapıyorum.

2. MrKaptanReisTR

MrKaptanReisTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Yapılan araştırmalara göre testesteron seviyen düşer ostrojen (kadınlık) hormonun artar.

3. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    bira zaten kalorisi çok yüksek bir şey. spor sonrası veya off gününde bira başta olmak üzere alkol tüketirsen östrejen hormonun yükselir testo düşer. yani vücudun yağlanır. Alkole takıntın varsa psikiyatri polikliniklerinde alkolle mücadele var oraya gidebilirsin. kötü bir şey değil psikiyatriye gitmek.

Sayfayı Paylaş