Aldatılmak

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Mestano tarafından 12 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Tripcan

Tripcan Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul / Ataşehir
    Barda sevdiğim kızı sarhoş bi halde biriyle artık alternatif bi tabir yok direk "münasebetsiz bir biçimde " gördüm ve o kız benim orda olduğumu ve onu sevdiğimi biliyordu hiçbirşey yapamamak çok koydu , sonra intikamımı aldım ama koyan koyduktan sonra pek bi işe yaramıor.... Hala aklıma geldikçe kuduruorum sonra geçior , gülüorum ehe ehe

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ağustos 2007
  2. gedaboz

gedaboz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kasap
    Yer:
    sarıyer/ist
    yazılanların hepsını okudum hepsı cok guzel ozellıkle flexor un yazdıkları konuyu çok ıyı özetlıyor ve cok mantıklı ama acaba AŞK mantıgın bıttıgı yerle aynı dogrultuda oldugu içinmi arkadaşımız bu duruma düştü.
    AŞK ı tektaraflı yaşamışsın be kardeşim sana ne dıyım bılmıyorum ama heralde en dogrusu GEÇMİŞOLSUN olur heralde

3. amigodost

amigodost Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bankaci
    Yer:
    izmir
    Yazilanlarin hepsini buyuk bir dikkatle okudum arkadaslar.Mestano,Naim ve Tripcan sizin basiniza gelenler maalesef benim de basima geldi,canimdan cok sevdigim kisi tarafindan aldatildim.6 ay evvel oldu bu olay.Msnde baskasiyla chatlesiyor zannederek benimle chatlesti,o anda beynimden vurulmusa dondum,dediginiz gibi kursun sirtimdan girdi kalbimden cikti.Yikildim,coktum.Gunlerce agladim,agladim,agladim hem de geceleri yastigi agzima bastirarak.Maddi manevi ona herseyimi vermistim.Hicbir seyden zevk almaz oldum,istahim azaldi,body'ye bir ay ara vermek zorunda kaldim,evdekilerle tartistim,is yerinde hayalet gibi dolastim,yaptigim islere dikkatimi veremez olmustum.6 ay gecti ve isin kotusu onu hala sevdigimi hissediyorum ancak artik olayi kabullendim.Ama icim hala yaniyor,kendime yediremiyorum,onun icin bu kadar yaptiklarimdan sonra.Icim hala cok dolu,yazacaklarima sayfalar yetmez.Sadece sizinle dertlesmek paylasmak istedim.

4. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    kendinize onda ne bulmustum diye sordugunuzda onda buldugunuz seyin sadece sizin hayal gucunuzun urunu oldugunu fark edeceksiniz.

5. turkovic

turkovic Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Belki aldatılmışımdır ama buna bu denli şahit olmadım.Bi keresinde 2 kızı birden idare ediyordum 1 hafta arayla ikisini de ayarladım.Sonra 2 side beni terketti tabi çook pişman oldum galiba onun da laneti var biraz uzerimde bu sıralar...Siz siz olun ne aldatın nede karşınızdakini aldatmaya teşvik edin..

Sayfayı Paylaş