Aldatılmak

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Mestano tarafından 12 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Ve sonunda öğrendiniz,herşey sizin için normal giderken,önünüze bakıp gülümserken hayata bir anda kendinizi yerde buldunuz.Kurşun arkadan gelmişti çünkü,hemde hiç beklemediğiniz kişiden: canınızın diğer yarısından,sizin dokunmaya kıyamıdığınız kişi sizi hiç çekinmeden arkanızdan vurmuştu
    ben de yaşadım bunu,ben o'nun gözlerinde mutluğu görmek için doğup doğup ölebilecekken o bi anlık gülümseme için beni öldürdü.Evet belki onun mutluluğu için ölmüştüm ama benim değildi,başkasının elini tutuyordu artık
    İsyan,ilk iş bunu yapmayı seçeriz.Aslında haksızda değilizdir,sevdiğini kaybetmek kolaymı,herşeyin yalan olduğunu anlamak,yeniden insanlara güvenmek kolay mı?
    Ve herşeyin sonunda gurur,şimdi anladımki nereye gidersen git gururunda seninle geliyor.Yapamadım ilk başta,seviodum,anlıyamıodum,dünya başıma yıkılmıştı.her gece ağlıyor,uyuyamıor,yemek yiyemiordum.hani derler dağ gibi adamı yıktılar aynen öyle.
    Şimdi bakıp gülemiyorum o zamanki halime,hala hissediyorum acısını ve hala isyanım var şu dünyaya.ve sevdiğime son sözlerim şunlar olmuştu:
    "Ben kendi temiz ve saf duygularımı seninle kirletmiycem,bırakıcam sen kendi kirliliğin boğul"
    sizinde varsa böyle anılarınız toplayın medeni cesaretinizi ve anlatın..

2. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Bu denli duygu yoğunlunun yüksek olduğu bir yazıyı msn dili ile yazmak, samimiyeti ve yazının ruhunu almış götürmüş.

3. Ayta

Ayta Özel Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Danimarka - CPH
    Katiliyorum biraz, forumun kurallari var, ama o kadar cesur olup forumda paylasmasi güzel, ben aldatilmis olsaydim (Allah korusun, tüh tüh ), tanimadigim insanlarla paylasamazdim.

4. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    bukatto dediklerin doğru olabilir ama bence dil yeterli duyguları aktarmak konusunda.
    Ayta aslında ben sadece aldatılmaktan bahsedecektim ama düşündüm kimse cesaret edip yazamaz,kendi yaşadığımıda araya sıkıştırayım dedim
    hem zaten vücudumun çeşitli yerlerini çekinmeden herkese anlatıyor hatta resimlerini paylaşıosak bundanda utanıcak diiliz dimi:D

5. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    mestano merhaba. artık eskisi gibi sevme modelleri geçti aşk herkesin dilinde sakız oldu artık herkes birbirine aşık oluyo ama artık bi şeylerin farkına varmış insanlarız ve tabiki belli bir yasa gelmiş insanlar bi şeyleri artık geride bırakmak gerekiyo eğer birisi gerçekten sevmek istiyosan karsına her çıkanı beğenme ilerisini düşün ve LEYLA nı ara.gerçekten gözlerine bakınca sadece mutluğunu değil huzuru,güveni ve geleceğide gör.birisine artık aşkım demek akrebin kıskacında ölmek demek ama kalbini değilde GÖNLÜNÜ verebildiğin birine SENİ SEVİYORUM diyebilmek aşk medeniyetinin sevda pazarında LEYLA yı bulmak demek evet belki zaman büyük bi zaman isteyecek gerçek leyla yı bulmak ama anlık aşklarla anlık zamanlarda kendini üzmekten daha iyi bi fikir sanırım.

6. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    Allah kimsenin başına vermesin ya.çok kötü bişey aldatılmak ve aşk acısı.3 ay önce benim başıma geldi.günler geçtikce düzeleceğime dahada dibe vurdum.Hala herşey ilk günki gibi.:(Beni bitirdi.74 kiloydum 66 kiloya düştüm hiçbir çaba sarf etmedenkafa_keşke herşey hiç yaşanmamaış gibi olsa.uyansak ve kötü bir rüya olarak kalsa..

7. Sampiyon

Sampiyon Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Teknisyeni
    Yer:
    İstanbul
    "Aldatılmak" Bu konu hepimizin olduğu gibi benim içinde çok çok önemli bir konu. Bugüne kadar hiç aldatılmadım ve aldatmadım! Hiç kimse aldatılmaya değecek kadar büyük bir suç işlemez. Şuanda nişanlıyım ve Allah'a şükürler olsun ki bugüne kadar hiç aldatılmadım. Fakat öyle bir şey olursa, inanın yapabileceklerimi ben bile kestiremem. konuyu açan arkadaşında belirttiği gibi sen ona dokunmaya kıyamazken o bir başkasının ellerinde ise, inanın bunun sonu çok ama çok feci biter. Ben bunu kaldırabilecek bir yapıya sahip değilim! Sevmiyorsan adam gibi söyle zorla güzellik olmaz. Lakin aldatırsan o zaman feci!

8. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    sana mutluluklar dilerim şampiyon,çok güzel söylemişsin insan aldatılmaya değecek kadar büyük bir suç işlemez diye.ama hayat bu işte,ben iyi yanından bakıp tecrübe kazandığımı düşünüorum artık,sonuçta bu 2 yıl sonra olsa herşey daha kötü olabilirdi.
    Ayrıca n-aim bilmem böyle durumlarda geçmiş olsun mu denir ama seni çok iyi anlıyorum,bende 3 haftada 7 kilo felan verdim.yiyesi gelmioki insanın:mad:

9. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    İnsanı dünyaya küstürüyor.yatsan yatamıyorsun düşüncelere dalıyorsun,yemek yiyemiyorsun iştah gidiyor.yaptığın hiç bişeyden zevk alamıyorsun.Ama gönül bu herkesi insan sanıp saçmalıyor..İnsan kaybettikten sonra değerini anlıyor elindekilerin..Değer verdiğin insanlar sana değer vermiş gibi yapınca o zaman çok koyuyor adama.büsbütün herşeyden bıkıyor insan onun yüzündenkafa_duhkuru bir sevda yetmiyor artık insanlara..

10. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuyu açtım çünkü böyle durumlar yaşayan arkadaşların tek kaçış yolu anlatmak ve algılanmak.kendimden biliyorum çok boşlukta hissettim ve beni anlayan kişilere ihtiyaç duydum ve anlatmak istedim derdimi.
    derler ya "çeken bilir"...

11. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    arkadaslar bence bu durumu biraz abartıyosunuz tamam siz seviyo olabilirsiniz ama bakın o sizi sevmemiş demmekki.sizi sevmeyen birisinin yaptığı bi davranıs yüzünden neden kendinizi perişan ediyosunuz yazık değilmi size o bir baskasıyla eğlenirken.sizde bi silkelenip kendinize gelin beni sevmeyen birini kaybettim diye sevinin çünkü sizi seven birini kaybedince hangi duyguları hissedeceksiniz.sizi sevmeyen birisini kaybettiğiniz için kahrınızdan ölceksiniz nerdeyse sizi seven kişilere haksızlık değilmi bu yaptığınız düşünün ya oturun bi düşünün sizi sizden çok seven birini kaybettiniz o zaman ne hissedeceksin! arkadaslar farkında değilsiniz ama bence duyguları bu şekilde çok basit gösteriyosunuz hayatta üzülecek daha büyük şeyler var kendinizi büyük olanlara hazırlayın herzaman.o zaman bunun gibi küçük şeylere gülüp geçebilirsiniz.

12. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    -birincisi olayları ayrıntıyla anlamadğım için "sizi sevmeyen birinin yaptığı bir davranış yüzünden perişan ediyorsunuz kendinizi" diyebiliyorsun ama saol düşündüğün için
    -ikinci olarak haklısın çünkü biz bizi sevenler için mutlu olmalıyız,hayat devam edio nasılsa ama kendimizi öyle çok fazla perişan ettiğimiz söylenemz ancak böylesine kötü bir olay yaşıyosakta acısını çekmeliyiz dimi?biraz yıkılmamız normal dimi?en güvendiğinin seni arkandan vurmasından sonra bu kadarı normal değil mi?
    -son olarak duyguları basit gösteriyosunuz,hayatta daha neler var dedin ya,bende şunu dedim "çeken bilir.."

13. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    dur mestano sana "çeken birini" kısaca özet geçeyim

önce birini çok seviyosun sonra karsılık görüyosun oda SENİ ÇOK SEVİYOR.o kadar çok seviyosun ki bırak günleri saatleri saniyelerde onu özlüyosun.gözlerine bakınca bırak mutluluğu görmeyi o anda bütün aşk şarkıları senin için çalıyo.o kadar seviyosunki ona dokunurken ellerin titriyo.sonra ne oluyo biliyomusun o ölüyo.senin kalbin yerinden çıkıyo önce sende ölmek istiyosun sonra duruyosun cenazesine gidiyosun ailesi sana suçlu gözlerle bakıyo.sen o anda bi şey farkediyosun farkettiğin ne biliyomusun AĞLAMIYOSUN! sonra bi anda herkes susuyo hatta bütün şehir susuyo sen kendinle başbaşasın kafanın içinden ta gerilerden bi ses geliyo sana soruyo emrah sen en son ne zaman ağladın?sende ses yok sonra tekrar aynı soru takrar aynı soru ve tekrar aynı soru emrahın verdiği cevap hatırlamıyorum o sana diyoki sen hiç ağlamadın emrah hemde hiç!sonra eve geliyosun ailen senin artık akıl sağlığını yitirdiğini düşünüyo.odana giriyosun ona ait bize ait ne varsa kucaklayıp kokluyosun.sonra o haldeyken isyan ediyosun evet isyan ediyosun allaha inanıyosun ama artık nefret ediyosun ondan hatta ona meydan okuyosun.bi süre sonra hayata devam etme kararı alıyosun ona ait ne varsa resimler,mektuplar,hediyeler,hatıralar çöpe atıyosun.düşüne biliyomusun o seni kendinle birlikte mezara gömmüş ama sen herseyi çöpe atıyosun!bi süre sonra hersey normale dönüyo tekrar insanlarla konusmaya baslıyosun.ama sonra o aklına geliyo hatırlamak istiyosun olmuyo yüzünü unutuyosun sonra kendinden nefret ediyosun son bi umut heryeri arıyosun onu hatırlatacak bi şey bi iz arıyosun ama hiç bir şey yok.sonra ağlamak istiyosun olmuyo yapamıyosun belkide beceremiyosun sonra ipler kopuyo tekrar ilk zamanlara dönüyosun bütün insanlardan nefret ediyosun sebebi ne biliyomusun sen en büyük üzüntüne ağlayamazken onlar en ufak bi sevince bile ağlıyolar! bütün cesaretini toplayıp 3 sene sonra evine gidiyosun annesi sana sarılıp ağlamaya baslıyo sonra sen bana ona ait bi şey verin diyosun oda bir resim ve bir hırka getiriyo hiç tepki vermeden alıp gidiyosun birlikte en mutlu olduğunuz yere gidiyosun üsküdar sahile.o an aklına bi sey geliyo o bana "sen galata kulesi ol bende kız kulesi olayım onlar gibi asırlarca göz göze bakalım" dediği geliyo aklına.sonra korka korka hırkayı kokluyosun şasırıypsun hırka hala o kokuyo mertano o kokuyo!nefes alamıyosun kalbin yerinden çıktı çıkacak o koku allahım bu koku diyosun ve AĞLIYOSUN basarıyosun ve ağlıyosun o kadar çok ağlıyosun ki kendinden geçiyosun.hemen eve geliyosun o kadar mutlusun ki tekrar ona ait bi şeye kovusmussun ve ağlamıssın.hersey normale dönmüş sen hayatını tekrar düzene sokmussun .sonra forumda birisi aldatılmak ile ilgili bazı seyler soru sende cevaplıyosun sonra o sana "çeken bilir"diyo sende herseyi göze alıp bütün herseyi yazıp ona evet haklısın "çeken

14. Sampiyon

Sampiyon Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Teknisyeni
    Yer:
    İstanbul
    4-MANCINIK : Hikayeni sonuna kadar okudum ve gerçekten kötü bir hikaye. Fakat konunun başlığı ile aynı şey değil. Aldatılmak farklı birşey Sevdiğini ebediyen kaybetmek farklı birşey. İnan bana; Aldatılmaktan sa onu ebediyen kaybetmeyi tercih ederim. Aldatılmak kadar insana yapılabilecek başka bir düşmanlık (duygusal bağlamda) yoktur.

15. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    Tamda düşündüğümü yazmışsın şampiyon.ölse bu kadar üzülmem beni severek öldü derim kendimi teselli ederim.fakat aldatılmak çok kötü.seni çok sevip birden bitmesi ve herşeyin yalandan ibaret olması yıkıyor.beyhude geçiyor yıllar

16. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    benim amacım ikisi arasında bi kıyas yapmak değildi.sadece mestano ya daha büyük acının olabileceğini ve hangi durumda hangi duyguyu yasamasının daha doğru olacağını kendimce göstermeye çalıştım.ancak bana son yazdığı mesajda çeken bilir dedi bende ona derdimi en güzel basımdan gecen bu olayı anlatarak vereceğimi düşündüm.aslında biraz daha şey yazacaktım ancak ellerim titremeye basladı enter a bastım yanlıslıkla yazı gitti bende orda bıraktım.bir ikincisi kaybetmeyi tercih ederim fikrine katılmıyorum kaybedince söylemek istediğin o kadar çok şey kalıyoki içinde sanki hepsi içinde birer kanser hücresi oluyo ama aldatan birisi ne içinden hissettin nefreti dökme şansın var. belki aldatmak kısmını yanlıs anladım ben o yuzden size kendimi açıklayamıyorum ama benim öncelik beni sevenlerde bırakıp giden için sadece tek bi şey söylerim KENDİ KAYBEDER!

17. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    mancınık ne sen benim yaşadığımı yaşamışsın,ne de ben seninkini.Ama yazdıklarını okuyunca anladım daha acıları,daha kötüleri varmış,aslında kafam çok karıştı.sevdiğini şu dünyada bi daha görememek elbette çok kötü,belkide en kötüsü..bütün olanlardan sonra uzun süre görüşmedik onunla doğal olarak,sadece bir kere gördüm,başkasını kucağında uzanırken..hiçbişey yapamadım,daha doğrusu yapmamayı tercih ettim.işte o an,hiç bişey yapamamak emin ol buda çok kötü..ama senin acını paylaşıyorum,bunu laf olsun diye demedim,gerçekten hissettiğim için.bundan çok uzun zaman önce "ya olursa" die düşünmüştüm senin yaşadığını,o nedenle anlıyorum seni ama aldatılmayı hiç düşünmemiştim..

18. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    ben aslında sana söylemek istediklerimi tam olarak ifade edemiyorum kafanın karışması normal sonuçta yazışarak birbirimize derdimizi anlatmaya çalışıyoruz konuşmakla bir olmaz. ben daha büyük acılar var diyorum benimkinde büyük acılar bilmiyorum belki bu benim için bir teselli yöntemi ve seni de bu şekilde rahatlatmaya çalışıyorum.ama sunu unutma mestano bu hayat ne olursa olsun yasamaya değer daha çok seveceğiz ve sevileceğiz,bulacağız veya kaybedeceğiz-basarıcaz veya basarısız olucaz ama sunu unutma en sonunda kazanacağız çünkü bunların hepsinden birşeyler öğreneceğiz.

19. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    eyvallah mancınık,konuyu açmamdaki sebepte birbirmize bu şekilde destek olmaktı zaten,tekrar teşekkür ederim sana..

20. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    hemcinslerimden nefret ettim bi an..

sevdiğimi başka insanla hiç görmedim..ama duydum..iyiki de görmedim..birlikteyken aldatıldına şahit olmaktansa senden ayrılıp başkasıyla beraber olmaya başlaması daha iyi elbet..ama onun da temelleri siz birlikteyken atılmıştır,başka çıkar yolu yok malesef..ben evimin olduğu yerdeki,sürekli gidip geldiğim yollardaki sokaklardan geçmeye dayanamazdım..şimdi ise gülerek geçiyorum oralardan..o zamanlar böle olcağım aklıma gelmezdi ama oluyor işte..ha bir sızı kalmıyor mu içinde..elbette..ama zaman herşeyin ilacı gerçekten..

ayrıca aldatıldığında bile hala üzülmenin sebebi,hala seni sevdiğini sandığın,gözünden sakındığın kıymetlini sevmendir..onun neye dönüştüğünü kabullendikçe sen de soğuyorsun zaten..

ve ben sevdiğimi kaybetmeyi tercih etmezdim..onun ölümünü yaşamaktansa başka birisini tercih ettiğini kabullenmeye çalışmak daha katlanılır gibi geliyor bana..yine de büyük konuşmamak lazım..

Sayfayı Paylaş