aktarlarda doğal protein tozu!!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ahmet ocak tarafından 4 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    BUGUN AKTARA GİTTİM BİR KAÇ PARÇA BİŞİ ALCAKTIM RAFTA GÖZÜME HEMEN İLİŞTİ ''NURBAL DOĞAL PROTEİN TOZU'' 600GR PEYNİR ALTI SUYU İLE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ DOĞAL BİTKİSEL PROTEİN YAZIYORDU ÜZERİNDE 50 GRMNDA 35 GR PROTEİN YAZIYO FAKAT AMİNO ASİT TOBLOSU YOK FİYATIDA ÇOK UYGUN 30 TL AMA GEL GELELİM SUPLEMENT SINIFINA KOYAMAYIZ BİTKİSEL PROTEİN DENİNCE AKLIMA NEDENSE SOYA GELİYOR O YÜZDEN ALMADIM PRO SUPLEMENT KULLANANMAK İSTEMEYEN ARKADAŞLARIN İLGİSİNİ ÇEKEBİLCEGİ İÇİN PAYLAŞMAK İSTEDİM
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Aralık 2014 ---
    %100 DOĞAL PROTEİN TOZU NET : 600 GRAM
    Nedir
    Protein Tozu; vücudun protein ihtiyacını karşılayan tüm doğal bitkisel desteklerin özel gramajlar dahilinde bir araya gelerek hazırlanan özel bir formüldür.
    İçindekiler
    Saf Arı Poleni, Süt tozu, Buğday Çimi ( Rusheim ), Yulaf Özü, Peyniraltı Suyu tozu, Keçiboynuzu Özüt Tozu,
    Kullanım Alanı
    Doğal aminoasit, bağışıklık, sportif faaliyetler, enerji, vücut performansı, kemikler, kaslar, beden gelişimi
    Farkı
    Nurbal Protein Tozu formülünü oluşturan tüm bitkisel destekler organik sistemde üretilen, en güçlü besin değerlerine sahip, katkı maddesi içermeyen %100 saf desteklerdir BUDA İNTERNETTEN EDİNDİGİM BİLGİDİR İLAVE EDİYİM

Sayfayı Paylaş