Akşam yemeğini ne zaman yemeliyim?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve bodyxxx tarafından 6 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bodyxxx

bodyxxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Selamlar,
    Antremanım 18:30dan 20:30a kadar. Eve gelip duş almamla falan 21'i buluyor. bir de yemeğin hazır olmadı zamanlar 21:30da yediğim oluyor.
    Tabi bu saat çok geç. Saat 19dan sonra yemek istemiyorum. En fazla yoğurt vs..
    Bu durumda spordan önce 2 saat bir şey yenmediği için en erken 16:00-16:30 arasın da yemek yiyebilirim. Bu da akşam yemeği için erken gibi..

Nasıl yapmalıyım sizce?

2. burakemal1

burakemal1 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Aksam 7 bucuktan sonra yemek yemenin spor yaptığın için sana bir sıkıntısı olacağını düşünmüyorum ki vücut geliştirmek istiyorsan en önemli iki öğünden biri sabah kahvaltısı diğeri ise spor sonrasidir. Atıyorum günlük alman gereken kalori diyelim 2500 kalori bunun 700 unu sabah alıyorsan bence bir o kadar spor sonrasi almalısın . Geri kalanını da öğlen ve ara öğünlere bolmelisin. Benim bildiğim kadarıyla yatmadan 1 saat içerisinde yenilmesi önerilmiyor . Bence beslenmeni tekrardan gözden geçirip spor sonrasi da güzel bir beslenme koymalısin.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş