Akşam abur cuburları

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve burakncn tarafından 21 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. burakncn

burakncn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar.
    Her akşam yemekten sonra, 8-9-10 fark etmeksizin illa ki canım bir şeyler yemek istiyor. Genellikle tatlı ağırlıklı şekerli şeyler istiyorum. Yemediğimde sinir, baş ağrısı yapıyor. bisküvi ve çay olur, meyveli yoğurt olur, avuç avuç kuruyemiş olur. Vçvsrss börek baklava olur, yoksa puding olur. Yani aklınıza ne gelirse. Ama illa ki yiyeceğim.

Ve bu da beş çevremi genişletiyor. Güzel bir diyet ve spor ile istediğim kiloya geldim. Ama bel çevremi inceltememeyi akşam yediğim bu abur cuburlara bağlıyorum.

Sizce ne yapabilirim. Sizin böyle bir ihtiyacınız olmuyor mu?

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Bu istek geldiğinde tarçınlı yoğurt ye. Tarçın kan şekerini düzenlediği için tatlı ve yemek isteğini azaltıyor. Kuruyemiş olarak 10-15 tane badem olabilir.

Güç aşkı ve burakncn bunu beğendi.
  3. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    bence şekerinizi de bir ölçtürün. şeker hastalığı var gibi. kuru meyveler de iş görür bu isteği bastırmak için.

burakncn bunu beğendi.
  4. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Şeker konusunda vücuduna çok yüklenmişsin. Zaten başlı başına zararlı olan ve bağımlı yapan birşey. Önce bundan kurtulmak için gerekli kafa yapısına sahip olmasın. Birebir aynısını bende uzun zaman önce yaşamıştım. İnan herşey geçici çözüm olacaktır. Herşey beyinde bitiyor. Sana ne kadar zarar verdiğini anlamalı ve savaş açmalısın. Burada irade önemli. İradem yok da deme. İrade gelişen birşeydir. Bu sana ve bu şekerin senin düşmanın olduğunu anlamanla ilgili. Şekerin seni kendini kontrol edememeye kadar götürdüğünü zaten kendin görüyorsun. Buna sence de artık dur deme savaş açma zamanı gelmemiş mi? Başarılar.

Noname03 ve burakncn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş