1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Air SeDaT - Resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Air SeDaT tarafından 7 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. alexfethiye

alexfethiye Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Fethiye
    Sedat kardeşim Seni tebrik ediyorum,Başarılarının devamını paylaşmayı unutma...saygılar

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Ocak 2010
    Air SeDaT bunu beğendi.
  2. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    üstadım süper daha fazla foto bekliyoruz... :)

3. ysf55

ysf55 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    samsun
    kollar biraz dusuk kalmış kardeşim biraz kola ağırlık verirsen benim kanaatim güzel olur

4. Jacob

Jacob Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    baştan sonra inceledim sedat bütün geçmişini. Genetik yapın neredeyse benimle tıpatıp. Göğüs-omuz-arka kol hızlı gelişiyor. belin kalınlaşmıyor. ama biceps gelişmiyor.. Gerçekten aynı benim durumum ve define vücudun bana çok benziyor. Yapılan bütün tavsiyeleri kendime örnek aldım bi nevi:) Gelişimin gerçekten güzel.. başlarda bi türlü istediğin başarıyı sağlayamamışsın ama son resimlerinde fark ortada:) benden 2-3 yaş büyük olmanın avantajı var sende..arkandan tıpkı senin gibi geliyorum:) tekrar tebrikler..

Air SeDaT bunu beğendi.
  5. tpcshkr

tpcshkr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    benım kanımca kilo eksıgın var cok celımsız ve zayıf duruyor vucudun bu hatlarının ustune bıraz kalıp koysan ıyı olur

6. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    120 kg ile arka kol mu basıyosun alla alla alna tri yada baska bir hareket değildir o push down olsa o da 120 kg zor yani sallamanın anlamı yok ! 36 cm kol ile de bu imkansız ! yani o agırlık 60 dır yada nizami yapılmıyordur

bu konuyu gecelim

beslenme olarak ilerlersen gelişimde iyi yönde olabilir ama cogu kişi kilo alamama sorunu cekiyor bunuda doktora gidip mide bagırsak kurdu yada baska bişey olabilir test yapılır ona göre günde birkç diş sarımsak yardımcı olabilir böyle bişey varsa metabolizma düzenler

kısa antreman , sonra protein karbo yüklemesi aksam 10 kadar da her fırsatta tavuk yersen yararı olaiblir 1 asatte 1 2 satte 1 oalbilir bu aynı sekilde yulaf ezmesi pilav vss saat 7 kadar yiyebilirisn gec satte yağlanma olaiblir fazlada kardio yapmazsan hacim almamak imkansız

Son düzenleme: 14 Ocak 2010
    mjacksonwithus bunu beğendi.
  7. Air SeDaT

Air SeDaT Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    sana bir sözüm olacak idmanla ilgili ben pushdown yada pressdown demedim onuda sorarsan nizamiyi azda olsa bozarak 80 kg ile 8-10 tekrar yapıyorum.
    burda güç yarişmasına girecek değilim senide bişeyler için ikna etmek zorunda değilim.
    sadece yapıcı yorum veya eleştiri almak istiyorum..
    zaten almak istedigim adamlarda artık yazıyor değiller..
    sadece gelişimimi merak eden arkadaşlarım için ekleme yapıyorum..
    ha birde imkansız diyorsan ordaki resme bak hiçde imkansız gibi görünmüyor..
    bilip bilmeden konusmayalım.. sizin gibiler yüzünden bu işten soguyoruz zaten...
    foto ekliyorum bir tane gögüs idmanından arkadaşlar bayadr bu kadar sert gögüs yapmamiştim 8 set bench giridm ısınmalar haricinde max. idmanları özlemişim.. :) fotografda 74-74.5 kgyim

dinamik.ip bunu beğendi.
  8. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    110 kg var yanılmıyorsam sedat . plaka ve bar bızım salonla aynı oldugudan yabancılık cekmedım. basarılar dılerım.

Air SeDaT bunu beğendi.
  9. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    üstat süper... acaba başka yeni fotolar var mı ?

Air SeDaT bunu beğendi.
  10. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    36 cm kola sahip olup da triceps de 120 kilo ile çalışabildiğini iddaa eden birisinden kanıt istenilmesi hatta yapmasının imkansız olduğu düşünülmesi gayet normal bence. Kaldı ki, koyduğunuz fotoğrafta bench press yani göğüs hareketi yapıyorsunuz triceps değil.
    Bunun dışında 120 kilo ile birkaç tekrar yapabildiğinizi idaa etseniz inanılabilir ancak 120 kilo ile 12-14 tekrar demek inanılmaz bir rakam. O zaman sizin 160 kilonun altına gıkınız çıkmadan girebilmeniz gerekir kaba bir hesapla olaya bakarsak, değil mi?
    Son olarak da, böyle büyük bir iddaayı kanıtlamak istiyorsanız eğer video eklemelisiniz fotoğraf değil...

11. Air SeDaT

Air SeDaT Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    her defasında sölenilenin yanliş anlaşilmasından veya bir soru sorulmadan direk ilk akıllarına gelerek cevap verenler yüzünden açiklama bile yapmak istemiyorum.. o pressle bu resmin ne alakası var sadece resim ekliorm dedim ve burda jarhead dostum 112.5 var evet yakın 2 tekrar max kaldrs bu..
    söledigim hareketide triceps için resme bakınız kiloyada hoca kiloyu veriyor ve ayaklarıma basıor 130 kgden fazlasınıda denemedim 130dada rekorum 12 13 tekrardı abartmadımda hiç çünkü hep son hareketti.. dogrusu bu iş yorum şeklinden tartişmaya gidiyo taktir yok ama sürekli tahrik var.. sogutanlara teşekkür ederim.. iyi geceler.

12. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Yorumunuz bu ve bu yorumun altına koyduğunuz fotoğraf da bu. Başlığınız ilk sayfadan itibaren gözden geçirdim acaba ben mi bir foto video vs kaçırıyorum diye ancak ağırlıkla çalışılan tek fotoğrafınız bu ve üstteki yorumu da görünce bu fotoğraftan bahsettiğinizi düşündüm.

Esas anlayamadığım nokta ise hangi bölgede harekette 120 kg ile 12 - 14 tekrar yapıyorsunuz?

Ayrıca böyle iddaalı bir yazı yazdıktan sonra insanların sizden kanıt istemesinden inanmamasından neden gocunuyorsunuz ki?

Şimdi ben 45 - 46cm kolumla benchte 240 kg ile 8 tekrardan 4 set yapıyorum yazsam inanacak mısınız yoksa bir video at da görelim mi diyeceksiniz?
    Bu tepkiler de size hakaret amaçlı değil iddaanızı kanıtlamanız amaçlı doğal tepkiler, bundan neden bu kadar rahatsız oluyorsunuz anlayamıyorum.

13. Air SeDaT

Air SeDaT Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    rpac arkadan triceps için sadece agırlık ve tekrar belirttim..
    bu bench resmi içinde max kilo giriyorum dedim..
    ben dediign gibi 45 cm kolunla 240 kg bench yapsan.. seni estetik ve güzel görünmedigin sürece takdir etmeyecegimdir.. beni bu sitede salonumda çalişan insanlarda tanıyor ispata ihtiyacım yok zaten ben en iyiyim diye iddiamda yok olamazda.. rahatsız olma nedenim sanki yapmadıgım şeyleri burda sallıyor gibi görünüyor olmam.. tartişmaya mahal verme amacımda yoktur.. ilgine teşekkür ederim..

14. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    ama böyle resim cekmek koymak olsa emin olki herkes böyle resim koyar zor bişey değil o agırlıgı göğüse indiirp tek kaldırabilmen önemli burda herkes kimin ne basabilecegini biliyor

kimseyi kandırmana yada daha cok basıyorum demene ve resim eklemene hic gerek yoktu

orada 140-150 de kaldırsan resim cektirsen koysan yine bir anlamı olmaz

bu işin profesyoneli olan kişiler kür yapan kişiler bile 100 -120 agırlıgın altına zor giriyor !

mjacksonwithus bunu beğendi.
  15. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    2 yil icin belki cok iyi olmasada fazlasiyla tatmin edici bir gelisim tebrik ediyoprum

Air SeDaT bunu beğendi.
  16. barisboyraz

barisboyraz Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    gelişim güzel .. bu bench preste takılı kilo kaç ?? kaç tekrar ?

Air SeDaT bunu beğendi.
  17. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul

Kim ne demis o kadar takma derim. Herkesin kendince bir dusuncesi var. ıyi de vucut yapmıssın, tebrik ederim...

Air SeDaT bunu beğendi.
  18. yvzmst

yvzmst Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    sedat son fotoğraflar gercekten iyi . kilo alman cok iyi olmuş. gerçekten bu kilolar seni biraz tatmin etmiştir umarım. sanırım seninde biraz kilo problemin var. iyi antremanlar başarılar dilerim.

Air SeDaT bunu beğendi.
  19. cnytxx

cnytxx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Fight cluptaki tyler durden vucudu olmuş gayet yakısmıs böyle devam et derim :D

Air SeDaT bunu beğendi.
  20. Air SeDaT

Air SeDaT Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul

hehe :D
    Yakıştırman hoşuma gitti sağol. Tyler kadar sayko değilim.. birde o hedef olarak seçilmek için fazla ince :) onun defineliginde Achilles büyüklüğünde olabilir.. yada Snatchteki Mickey gibi define olarak :) (adam deliydi yaa :D çingene :D )
    Baris 112.5 kg var ve 2 reps yaptım uzun süredir böyle max kiloya girmiyordum bi şok oldu diyebilirim.. 78 kiloyken 120 yapmiştim bir kere..
    Şu aralar..ki uzun süredir aslında form koruyorum gelişime dair pek sinyaller yakmıyorum.. korumaya çalişiyorum şu anda vucudu diyebilirim.. teşekkürler iyi geceler :)

Sayfayı Paylaş