Ailem Sporu Bırakmamı İstiyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve NeverBackDown03 tarafından 24 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. NeverBackDown03

NeverBackDown03 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Selamün aleyküm , bu sporu 6 aydır yapıyorum ve bu sporu gerçekten seviyorum . Lise son sınıftayım üniversiteye hazırladığım için ailem bu sporu bu sene bırakmamı istiyor oysaki ben bu sporu yaptığım zaman dersleri daha rahat dinliyorum çünkü bütün stresimi salonda atıyorum fakat aileme bunu anlatamıyorum çünkü okuldaki öğretmenim ailemi sporu bırakmam için arayıp duruyor . 6 aylık gelişimimde burada boyum 1.85 kilom 78 yaş 17

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Aileleri ikna etmenin en iyi yolu yüksek puanlar almaktır. Sporla beraber iyi notlar getirirsen ailen sana destek olacaktır.

3. NeverBackDown03

NeverBackDown03 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Tamam da deneme sınavlarına daha yeni başladık zamanla yaptığım netler çoğalacak fakat bunu kanıtlamama izin vermiyorlar sınavlarda yaptığım netler hop diye birden artmaz ki. Bu sporu ailemin isteği üzerine sınav geçene kadar ara vericem ve eminim ki psikolojik olarak çok agresif olacam bu derslerime kötü yansıyınca anlayacaklar fakat iş işten geçmiş olacak... Bu hayatta tutkuyla yaptığım bir spordu beni mutlu ediyor ve rahatlatıyordu fakat onlar sporla uğraşmadıkları için ve bu sporu sadece "kas şişirme" olarak gördükleri için anlamayacaklar.

4. PskptSosyalog

PskptSosyalog Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Aynidert bendede var denemede yuksek tuttugum icin sikinti yapmiyor denemelerde yuksek yap sorun kalmaz

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. NeverBackDown03

NeverBackDown03 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Zamanla zaten yükselecek şimdi sporu bıraktım ve netler yükselince sporu bıraktığım için yükseldiğini zannedecekler durum karışık neyse sınavlar geçene kadar bu spora çok aç kalıcam ama sınavlardan sonra kimse tutamaz beni

shaq bunu beğendi.
  6. Jaddet00

Jaddet00 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    YGS 1 gün kala spora gelen lise 4 birisi ertesi günün gelmemesiyle son bulan bi anımdır .

7. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    İnsan hayatını genel olarak düşünürsek bazı dönemler istediğimiz gibi gitmeyebilir. Bu dönemlerde yapılması gereken şey ileriye yönelik sağlam adımlar atıp bunu hızlıca atlatmaktır.

NeverBackDown03 ve freeletics bunu beğendi.
  8. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Abi tavsiyesi sizlere, bir muddet ara verip, stres sinir yapmadan derslere asilin, istediginiz yerleri kazanin ve istediginiz spor ile ugrasin.

Emin olun basari saglayamazsaniz bu sporu cok uzun sure zaten goturemezsiniz.

PskptSosyalog ve NeverBackDown03 bunu beğendi.
  9. Jaddet00

Jaddet00 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    yeri burası değil ama online kişiler varken sormak istedim , evde 1 haftadır kaşar peynir var şimdi besin değerine bakayım dedim proteini çok yüksek yenilebilirmi çokmu yağlı ?

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş