Aids Tehlikesi...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve gkhngs tarafından 8 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    e bızd eyedık o abaza halınle 5 saatı :)

bu arad senı moda bıldırdım cok surmez banlanırsın

feyk hesap acıp sureklı tesekkur etmek neymıs gor seks tanrısı :D

2. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    teşekürü ki komşum yapıyor bu siteyi ben önerdim 5 saat değilse bile normal birine söylesem 3-5 dakikadan 15-20 dakkaya çıkar tahminim kısa süre çalışmayla istersen sana özel mesajla yazayım tekniği ben başlığ açmayı bilmiyorum sen ugun görürsen aç millete yay kardeş estağfurullah ne tanrısı

ama aatmıyorum cidden en aslında verdiğim taktikle 1-2 ayda 5 dakkalık adam 15-20-25 e çıkar çok iddalıyım al sen koy siteye

banlanırsam banlanayım ne yapalım ama o teşekkür edenler arkadaşlarım ne yapim teşekkür etmemi diyimdumbelllls

istersen tekniğimi bir deneyin fayk se yalancıysam öle hakaret yağdırırız birbirimize önce dene bence hyper_

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:44 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 05:35 ----------

---------------------------------------------------------------------------------------------
    hem ne kıskanıyorsun hemşerim sor söyleyelim tekniğini sataşacağına sor şimdi yazsam direk silerler tahminim

kimsede bu güzelliği yapmaz kimseye bunu da bilin dalga geçmeyip dorsanız söylicem ama nerdeeeeeeeeee

vallaha benim pilim bitti uyuyorum soran varsa süre taktiğini özel mesaj atsın isteyenler artık iyi gecelerkafa_

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 06:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 05:44 ----------

hadi neyse arkadaşlar uyumadan biriki ipucu veriyim süre konusunda makara yapıyorum sanan inanmayan arkadaşlara öle yatayim

(ha bide yetkili arkadaşlar samimi şekilde vucut geliştirmeyle alakası yok ama kendim tesadüfen bulduğum fazla zahmeti olmayan bu taktiği alıp yayınlamak isterseniz ben paylaşmaya hazırım alın yayınlayın isterseniz 1 kişiye faydam olsa o da yeter)

taktikte şişme bebek li uygulamalar var ve teknik boyunca cinsel perhiz ne kadın ne el arabası sadece vucudu piskolojikman hazırlamak için yapılacak özel çalışma+gündüzleri sivil hayatta dolaşırken penise uygulanan gayet sağlıklı sündürme tekniği ile aynı anda penis uzaması elde edilir vs. vs. olayda ilaçlarda kullanılır

bu kadar trailer demo size yeter isteyen bizzat sorsun bi zahmet iyi geceler

ha bide enemy emmioğlu teşekkür etmeyin yaw adamlar kızıyo her yazıma çakmayın teşekkür.

enemy bunu beğendi.
  3. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    sbhanallah :D

ZeusS_ ve Cattleya bunu beğendi.
  4. XxBadyxX